Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy lett ennyire gonosz Big...

Akemi Akita kérdése:

Hogy lett ennyire gonosz Big Mom? Tudom a háttér sztoriját... De gyerekként volt benne jó... De felnőttként semmi nem maradt belőle.

Figyelt kérdés

#anime #One Piece #Bigmom #Miértrossz
2022. febr. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

úgy ahogy a legtöbb ember...

jelenleg a földön nagyon de nagyon kevés a jó ember és az igaz ember! kapásból az emberiség fele gonosz és hitvány a másik felének a fele az semleges és hitvány...

a maradék fél sem jó vagy igaz hanem semleges

és kb olyan 10% az emberiségnek ami jó és igaz!

azaz

50% gonosz és hitvány

25% semleges de hitvány

15% semleges

és csupán 10% a jó és igaz...


a lényeg bigmom egy nagyon önző karakter lett mivel az éhsége erre késztette! nem állt ellent és akár a gyerekeit is feláldozza a célja eléréséért... de nem teljesen gonosz inkább rendkövető gonosz mert a királyságában az emberek önként adják oda az életerejük egy részét mert jól élnek ott! azonban bigmom abszolútot élvez és a szava az élet és halál...


ellenben kaido szerintem sokkal rosszabb mert a népe ahol uralkodik nagyon szenved és nagyon rosszul él habár még ő is mutatott kegyelmet momo iránt! + mint harcos büszkesége van neki! és fairként szeret küzdeni! (azt az alakváltó banyát kivégezte mivel befolyásolta a harcát odennel!)

egyszóval eléggé jól vannak kitalálva mert árnyaltak!

2022. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindenkiben van jó és rossz egyaránt és vannak a pszichopaták, de azok most nem ide tartoznak. Big mom-nál még nem járok, nem nagyon tudom a sztoriját, de annyit tudok róla, hogy vannak saját és örökbe fogadott gyerekei. Nyílván ha velük mindig kegyetlen lenne, nem maradnának mellette, bár az egyértelmű, hogy eszközként használja őket, például Pundingot, amiket láttam eddig, AMV-ket, feltételezem, hogy az esküvőn meg kellett volna ölnie Sanjit, csak hát Sanjinak tetszett a 3. szeme. A lényeg, hogy nem feltétlen gonosz, csak kegyetlen azokkal, akiket nem szeret.
2022. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mutatták a háttér sztoriját gyerekként.Amikor ismét egyedül maradt megjelent Streusen, aki egy kalóz/szakács és ő nevelte aztán.Streusen az egyik, aki látta, hogy mi történt Carmel-al és a többi gyerekkel kiskorában.Együtt hozták létre a Big Mom Pirates bandát.Nem lehetett neki nehéz átnevelnie Big Mom-t gonosszá az éhsége és a nagy ereje miatt.
2022. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!