Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animés profilkép, fiú vagy...

Animés profilkép, fiú vagy lány karaktert ábrázoljon?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogy melyik a "normális", ha egy fiú fiú karaktert ábrázoló profilképet rak ki(facebook, skype stb.), avagy egy lányt ábrázolót. Ugyanez a másik nemnél is. (Avagy melegnek nézhetnek-e például ha fiú létedre fiú karaktert ábrzol?)

2015. jún. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én lányként fiú képét (Levi Rivaille)raktam ki ssenki nem szolt érte szerintem nem
2015. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs norma, azt raksz amit akarsz. Nem fog senki belekötni.
2015. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze mindenki olyant rak ki ami neki tetszik, de például facebook-on sincs jelentősége neki, hogy épp miet raksz ki? Mindkettőre láttam már példát. Egy barátommal beszélgettünk, akkor jött fel ez a kérdés, kíváncsi voltam/vagyok. Köszönöm a válaszodat, ha még valaki olvassa a kérdést szívesen várnám a válaszát.
2015. jún. 10. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Profilkép jó esetben téged ábrázol vagy ha anime karaktert akarsz akkor olyat amelyik rád hasonlít valamilyen módon, külső, vagy belső akár... legalábbis én elég furának tartom mikor lány karaktert látok és kiderül hogy fiú az aki a profil mögött van.
2015. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem, bár mint mondtam mind2-re találtam példát és nem hiszem, hogy úgy nézne ki némelyik mint amit kirak. De akkor általánosságban azt mondjátok, hogy nincs rá semmiféle norma. Köszönöm szépen a válaszokat, a zöld kéz menni fog. Aki esetleg ír még, azt is elolvasom.
2015. jún. 10. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd ki Hanji Zoet, ő nemsemleges.
2015. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jah, fura ha női karaktert raksz profil képnek. De megtudom érteni, mert nekem is a legtöbb kedvenc karakterem csaj... /sigh
2015. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!