Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy például egy olyan karakter tetszett meg izgatott fel, aki lány/fiú testben van jelenleg, de előzőleg ellentétes nemhez tartozott vagyis a lelke ellentétes a fizikai testével? Ha igen melyik animénél, melyik karakternél?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Kifejezetten nem szeretem a gender bendert.
2022. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
nem, viszont a fura androgün külsejű animés csajokat bírom
2022. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Mondjuk engem a rajzolt karakterek alapból nem "izgatnak fel"
2022. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Én pont szeretem a gender bendert, csak nem így...
2022. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a genderswao történeteket, de nem izgat fel a karakter
2022. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
🤨😐
2022. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kokoro Connect. Igényes, elgondolkodtató anime. Vidáman indul, viszont eléggé pszichologizált, jellemfejlődésről, felnőtté válásról szól, felső-középiskolásokkal. Gender-bender, gondolatolvasás, enyhe misztikum, de alapvetően hétköznapi történet (slice of life).

13 részes, szerves folytatása: K C Michi Random (4 rész).


Izgalmas, szomorkás, nyomasztó légkör, több részen át testet váltanak egymással a lányok és fiúk, ezekből helyzetkomikum is kialakul (pl a másik nem wc-jébe megy be, konkrétan maszturbálást is kipróbálják a másik nem testében), de a folyamat egyre zaklatottabb számukra, önismeretről is szól, önmaguk felvállalását és jellemfejlődésket serkenti, hogy mikor a másik fejébe látnak, mikor az övükébe, mikor meg másik testébe ugrik a lelkük. Rossz családi légkör, tiniszerelem, depresszió, pszichológia, kis részben iskolai történet.

2022. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!