Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam yt-n olyan videókat,...

Láttam yt-n olyan videókat, ahol az Avatár Aang legendája teljesen ellentétes módon kezdődik el. Felcserélődött egyszerűen minden szereplő szerepe, szokása. Zuko és Azula talál rá Aangra egy vulkánban. Sokka meg félszemű?? és Víz hercegnek hívják...

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 17:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem fért ki, amit akartam, na de folytatom. Ez mégis mi? Tudtok róla valamit??
2021. jún. 4. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az a pilot amit elvetettek? Hogy ilyen lett volna de az első vetítésen nem jött be ezért változtattak meg sok mindent
2021. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es én láttam a pilotot és nem arról szól, amiről a kérdező beszél.

Láttam azt is amiről a kérdező beszél, az csak egy fanok által készített valami. Tehát nem canon.

2021. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha erre gondolsz: https://www.youtube.com/watch?v=kPA4eg6-TLo&ab_channel=Rocke..


A videó alkotója elképzelt egy olyan lehetőséget, amiben Aang és a csapata elvesztette a harcot a Tűz népe ellen, aki ezután a múltbeli avatárokhoz fordul segítségért. Ők átküldik Aangot egy alternatív univerzumba, ahol a Víz törzse próbálja meg leigázni a világot és Zuko és Azula találják meg Aangot.

2021. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


De ezekből mikor lesznek komplett részek? Küldesz arról is linket?

2021. jún. 19. 20:43
 6/8 A kérdező kommentje:
??
2021. jún. 24. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok. Tekintve, hogy a videó készítője feltételezhetően nem hivatásos animátor, valószínűleg soha nem lesz ebből sorozat.

A Gravity Falls-nak is volt egy Reverse Falls című fan-változata és ez is csak egy-két videót élt meg.

Szóval nem, nem hinnem, hogy ebből valaha is lesznek (mármint a közeljövőben biztos nem) teljes részek.

2021. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint hármas vagyok, most látom, hogy van ebből egy comic (képregény), ami szintén fanon.

Itt eltudod olvasni, ha érdekel: [link]

2021. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!