Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért változott meg Eren...

Miért változott meg Eren karaktere az attack on titan 4 évadában?

Figyelt kérdés

Szerintem ennyíre elcseszett anime véget ritkán látni ,hogy a főhős gonosz lesz cserben hagy mindenkit ,főleg Mikasát aki szerelmes belé,majd a legvégén meghal és semmi se úgy alakul ahogy várná az ember,megbántam hogy megnéztem

A sok vérontás ami végig benne volt azt hittem kifizetődik egy boldog befelyezéssel.De ha tudom meg se nézem



2022. febr. 17. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm... Szóval az zavar, hogy nem az lett a vége amit te akartál?

Egyébként meg egy ilyen véres és brutális story után kvázi egy happy end lett a vége. Egy ilyen storynak már ez is egy boldog befejezés.

2022. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a harmadik évad végén megcsókolta Historia kezét akkor meglátta az összes lehetséges jövőt, ez az ismeret megváltoztatta a személyiségét. (Igen ő pontosan tudja előre az eseményeket és azok végkifejletét)
2022. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy változott meg. Ne felejtsd el hogy Eren 10 évesen megölt kettő felnőttet, és azt mondta: "Ha valaki megpróbálja elvenni a szabadságomat, nem fogok hezitálni, hogy elvegyem az övékét." A karakterében ez mindig is benne volt, csak most az egész világ az aki ellene, meg a népe és barátai ellen vannak, és a halálukat akarják.
2022. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Részben megváltozott, részben nem. Mikor megcsókolta Historia kezét akkor felszabadultak Grisha emlékei (amik közt ugye ott voltak a jövőbeli emlékek is). Ekkortól lett egy inkább nyugodtabb, hideg megjelenésű személy ami jórészt a jövőbeli emlékek miatt van s részben talán a korral is. Előtte sokkal lobbanékonyabb, forrófejű volt. Ugyanakkor mikor Zeke-el járkálnak Grisha emlékeiben s látjuk azt mikor 9-10 évesen embereket öltek Mikasa-val akkor mondja Eren ,hogy ő születése óta az aki, nem változott s akkor is és most is ha valaki el akarja venni a szabadságát (vagy a barátaiét) akkor ő veszi el az övét. Szóval ez az egész “TATAKAE!” mindig is megvolt benne csak most többségében higgadtabban viselkedik.
2022. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Semmi olyat nem tesz Eren, ami karakteridegen lenne. Másrészt pedig, még nincs vége...
2022. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!