Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most, hogy véget ért a Trónok...

Most, hogy véget ért a Trónok Harca, a történet egészét tekintve ki a kedvenc karakteretek? Változott-e ez az utolsó évad során? Ki ment keresztül a legnagyobb jellemfejlődésen? Szerintetek SPOILER Branből jó király lesz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jellemfejlődés ami volt, azt lényegében tönkretették a 8. évadban mindenkinél, ha nem korábban.


Igazából nem tudok egy karaktert sem mondani...

Robin Arryn talán, azért mert átesett a Longbottom-terápián.


Bran? Nem tudom. Amiket mondott inkább voltak ijesztőek, mint biztatóak. Én úgy értelmeztem a mondandóját, hogy tudta előre mi fog történni: Királyvár pusztulása, Dany halála és az ő királlyá választása. Szóval inkább tűnik így utólag egy manipulátornak, aki a Jon/Aegon infromációval kinyíratta a potenciális ellenfeleit majd megszerezte magának a trónt.

De ahm...ettől még biztos lehet jó király.

2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ned Stark

Nem, ugyanannyira halott maradt.

2019. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ser Davos, esetleg Feketevízi Ser Bronn. Mind a kettő alulról indult, mindkettőnek megvan a maga esze, és mindketten nagy utat tettek meg mire a kistanács tagjai lettek. Bronn egy zsoldosból lovag, majd főúr és pénzmester lett, míg Davos Stannis írástudatlan segítőjéből, egy volt csempészből a Westerosi flotta mestere, kvázi admirálisa lett, és ami még fontosabb a nyelvtan mestere címet is elnyerte.

Bran annyira lesz jó király, amennyire Tyrion, és a kistanács jól látja el a munkáját, mert nem igazán tervez ő kormányozni.

2019. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Kb. az osszes karaktert szeretem, a sarkanykisasszony kivetelevel (ot sem utalom, egyszeruen kozombos). Azert igy visszanezve eleg brutalis es szelsoseges emberi sorsokat lattunk (Shireen, Missande, Joffree, Ros, Tyrellek, estig irhatnam a listat, mert mindenkinek volt valami tragikus az eleteben).

Fogalmam sincs Bran kapcsan. Egyreszt a kepessegei miatt melto a tronra, masreszt valamiert szkeptikus vagyok, de az okat nem tudnam megmondani. Talan mert mindenki felaldozott (vagy legalabbis megprobalt) mindent egy jobb vilagert: o nem.

2019. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
csakis Dany-hiába rombolták a végletekig a karaktert.és igen B.S jó király lehet.de ez már egy másik történet...
2019. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit úgy érzem az egész évadot felesleges volt így követnem így, hogy ez lett a vége.


Az, hogy Dany nem lett királynő az egy dolog, és az sem baj, hogy John sem lett az, de Danyt nem öltem volna meg, és Johnt sem küldtem volna vissza a fekete várba.

Akkro inkább mentek volna valahová teljesen máshová.

2019. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lyanna Mormont :)

Engem igazából nem érdekel már milyen lesz. Kihozták kvázi happyendre szal nyilván jó :p

2019. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc karaktereim:

Robb Stark, Arya Stark, Theon Greyjoy, Jaime Lannister, Ser Tengerjáró Davos, Daenerys Targaryen, Varys, Kisujj, Jaqen H'ghar és Yara Greyjoy.


Dany-t a hatodik évad óta nem bírom annyira.


Szerintem Theon és Jaime. Megdöbbentő az első és utolsó szereplésünk közti különbség.


Hiába utálom Bran-t, szerintem az lesz. Hasznos, ha tisztában vagy az elődeid minden hibájával, így nem ismételve meg őket.

2019. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Johnt sem küldtem volna vissza a fekete várba" Dehogynem! Dezertált. Bran pedig pontosan tudta.


Ezt már egy jó ideje fanfictionként néztem. Na jó, legyünk nagyjából pozitívak!


Magasan a kedvencek:

- Jaime Lannister

- Brienne of Tarth

- Cersei Lannister

- Sandor Clegane


A Jaime - Brienne párost pont azért szeretem, mert nagyon jó nézni (olvasni) azt, hogy hogyan vannak egymással hatásra, építik egymást. Jaime lezárásával azért van bajom, de ha Brienne-nek jó az a magyarázat, hogy nem akart egy újabb uralkodót szarban hagyni, nekem is.

De én is napokig tudnám sorolni a kisebb kedvenc karaktereket, jelenteket, megmozdulásokat.


Legnagyobb jellemfejlődés?

A mai rész után Drogon :P

Egyébként Theon Greyjoy - végre megtalálta a helyét a világban -, az említett Jaime-Brienn duó, Sandor Clegane - szerintem nem kicsit szelídült. Végezetül a TV sorozatos Euron Greyjoynak nagyon jót tett, hogy kinyírták.


Bran, Bran, Bran... Azon kívül, hogy lát dolgokat, effektíve semmit nem tudunk róla. Sajnos ő egy ilyen "nem tudom és nem is érdekel" karakter.

2019. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Változatlan, Ned Stark és Barristan Selmy.
2019. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!