Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Közületek van olyan aki még...

Közületek van olyan aki még mindig Erennek szurkol?😎

Figyelt kérdés
Én igen, mert szerintem nagyon jól teszi hogy elmegy a végletekig a szabadságért. Több hasonló mentalitású ember kellene erre a világra is.

2022. febr. 18. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Ez kb. olyan mintha több Adolf Hitlerért könyörögnél.
2022. febr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
ok troll kérdés csak az a baj hogy ilyen amikor az író feláldozza a dolgokat a mű érdekében! és emiatt lesz az aot nagyon jó!
2022. febr. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
amúgy annyira nem örülnél neki mert tifusz kisérleteket végeznének rajtad + végkimerülésig dolgoznál majd utána puccéra tennének és szépen mehetnél be a gáz kamrába vagy pedig fejbe lövésre :)
2022. febr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hitler ugyan nem volt szent, de valamit nagyon jól csinált hogy magára úszította az egész bagázst. Igen, egy végső megoldást adott a zsidókérdésre ami morálisan teljes csődnek számít, de például érdemes lenne elgondolkodni azon hogy ha Hitler elérte volna a céljait akkor vajon mi történt volna a most az embereken püffeszkedő, népeket elnyomó megnyomorító korrupt globális elit őseivel. Azért azt zárójelben megjegyezném hogy nem feltétlenül kell elhinni mindent amit állítanak hogy akkortájt mi történt. Igen, tömeges atrocitások történtek a zsidóság ellen ennek a nagyságrendje viszont a mai napig tisztázatlan. Auschwitzban például simán átírták 4 millióról 1 millióra a halálos áldozatok számát úgy hogy az összhalálozás nem változott, vagy példáúl amikor a Majdaneki táborban kinyírt 2 millió zsidóból a végén csak 78 ezer lett. Igen rengeteg ártatlan ember hagyta ott a fogát, de gyakorlatilag akkortájt Németország háborúban állt a globális zsidósággal, úgy mint példáúl az animében a sziget az egész világgal, ezért is jártak el a zsidósággal mint egy ellenséggel, tragikus következményekkel. Erre az egészre egy kézzelfoghatóbb példa lenne a magyar-erőforrás helyzet. Minden őszinte, épeszű ember tudja hogy lehetetlen a békés együttélés és hogy évente mennyi kárt okoznak a magyarságnak mind pénzügyileg, mind a terrorjukkal és hogy a végén ráadásúl ők fognak túlszaporodni minket. A radikális, célravezető megoldásoktól viszont a többség visszakozik a moralitásra hivatkozva. Holott így rengeteg szenvedést lehetne elkerülni hosszútávon. A helyzet most pont ugyanez az animében, valójában a főhős kínálja a leghumánusabb megoldást.

Amúgy meg nem tudom hogy honnan vetted azt hogy én kiválasztott lennék hármaska. De ha még az is lennék, igen nyílván nem esne jól amit műveltek volna velem (bár az akkor sem úgy történt volna meg ahogy te előadod), de én most a nagyobb képről beszéltem, nem az egyêni szenvedésről.

Amúgy őszintén? Aki már tudja hogy viszik a vágohídra és nemhogy egy kamikaze akcióban nyírna ki annyi mocskos őrt amennyit csak lehet vagy próbálna elszökni hanem még a halálra dolgozza magát a hóhérjainak, az lehet meg is érdemli a sorsát. A lefejezős videókon az áldozat miért nem próbál meg elszökni? Amikor sok embert egybezárnak úgynevezett börtönökben akkor miért nem próbálnak egybehangoltan elszökni vagy börtönlázadást csinálni ahelyett hogy egymást szadista módon bántalmaznák, megaláznák, kínoznák? Mert a legtöbb ember ilyen gyarló szaralak hogy inkább elfogadja a börtön rácsait és a társai bántalmazásában, panaszkodásban, önsajnáltatásban éli ki esetleges frusztrációit. Eren pont nem ilyen volt a műben.

2022. febr. 19. 05:23
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Aha, szóval a kedves kérdező náci szimpatizáns?
2022. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5

Nem feltétlen, de azért átlátok azon a bizonyos szitán.

2022. febr. 19. 08:39
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ennyire a szabadság megszállottjának lenni már beteges, tehát az hogy a saját szabadságát nézi egyedül az elég gáz. Mert ezzel mások szabadságát korlátozza, ami meg pont az ellenkezője annak amit el akar érni.

A Rumblinggal tudok egyetérteni, mert az már a népéért, a szeretteiért van, nem csak a saját, hanem a többiek szabadságáért is harcol. A többi ország, nemzet, az nem különösebben érdekli, de miért is érdekelné, hiszen semmi köze hozzájuk.

Ez a mindenkit megmentünk és mindenkinek minden jó lesz egyrészt nagyon liberális duma, másrészt meg lehetetlen, mert vagy az eldiánok, vagy a világ többi része hal meg. Eren pedig nyilván a szeretteit akarja életben tartani, és nem az ismeretleneket.

2022. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Az attack on titan főgonosza attól függ ki hogy milyen perspektívából nézed. Én eren párti vagyok még mindig
2022. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy én úgy látom hogy nincs főgonosz csak emberek, akik a jövőjükért harcolnak. Ezért is szeretem rzt az animét, mert nem azt mutatja hogy vannak a gonoszak és vannak a jók, hanem hogy vannak az emberek, és végülis mindenkit meg tudsz érteni, mindenkivel egyet tudsz érteni. Bemutatja milyen tragikus is a világunk (mert az is így működik sajnos).
2022. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Azok akik erennek szurkolnak lenne egy kérdésem


mivel szolgált rá ez a csecsemő h halálra tapossák?


[link]

2022. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!