Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Azoktól kérdezem, akik már...

Azoktól kérdezem, akik már olvasták az AoT mangát, és követik jelenleg az animét is: szerintetek a végére tudnak érni 3 rész alatt?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, az utolsó évad második felét 12 részesre tervezték, és jelenleg 9 rész van kint belőle. Én nem olvastam a mangát, szóval nem tudom, mi fog következni, de nagyon úgy érzem, hogy a rendelkezésre álló időbe nem fogják tudni belesűríteni, legfeljebb úgy, hogy baromi összecsapott és gagyi legyen, szóval kezdek megijedni.

Szerintetek be lesz fejezve a sztori három hét múlva, vagy jönnie kell még valaminek ezután (pl. anime movie)?



2022. márc. 9. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy 3-nál több rész kell a befejezéshez, kb 5-6 minimum.
2022. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még arra is kevés ez a maradék rész, hogy összecsapva fejezzék be. Vagy lesz egy part 3 / mozifilm, vagy anime original ending lesz - de az utóbbi sem valószínű, hogy még ebben az évadrészben lenne ha így is lesz.
2022. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha original ending lesz, en megyek es felkotom magam. Hiaba nekem sem tetszett annyira a befejezes, de sirnek ha belekontarkodnanak isayama munkajaba.
2022. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen sokáig sikerült mangahűnek maradni, és már kint is van az anyag, csak adaptálni kell, akkor én se tartom valószínűnek, hogy ez lesz. Mindenesetre az megnyugtató, hogy azt mondjátok, itt még nem lehet vége.
2022. márc. 10. 16:34
 5/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ezzel a Part-al biztos nem lesz vége. Ez csak a 130. fejezetig dolgozza fel a mangát s ugye összesen 139 fejezet van. Lesz vagy Part 3 vagy film.

Én úgy hallottam ,hogy az anime vége egy kicsit más lesz mint a manga vége. Azt nem tudom miben s mennyire más, gondolom itt főleg a 139. fejezetre kell gondolni mert kb arra érkezett a legtöbb “panasz” s talán még Isayama-nak sem tetszik utólag, de ez nem tudom mennyire igaz. Mindegy, majd meglátjuk.

2022. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Film lesz a vége.

Anime original ending nem lesz, maximum megpróbálják kevésbé kínossá tenni a befejezést extra jelenetekkel.

2022. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz Part 3 vagy amit én valószínűbbnek tartok, hogy jön egy film.
2022. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A film lenne a legjobb szerintem is. Hiszen eleg nagy szivatasnak, vagy hogy fogalmazzak, tartom, hogy mindig azt mondjak most mar befejezodik, ez az utoslo, aztan megint varjunk egy evet, egy ujabb part sokra.
2022. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
I mean a rajongok szerintem nem fogadnak jol
2022. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elv a 4.evad part3 10-12 részes lesz...de 9 fejezetet abba belegyömöszölni...kíváncsi leszek >-<
2022. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!