Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol kell bemennem a Mondoconra...

Hol kell bemennem a Mondoconra, ha személyesen, elővételben vettem meg a jegyet, így már érkezéskor rajtam van a karszalag?

Figyelt kérdés

Na jó, valószínűleg ez életem leghülyébb kérdése, de nem bízhatom a véletlenre, így inkább megkérdezem a tapasztaltabbaktól. 😂


Ez lesz a 3. Conom. Az első két alkalommal online, elővételben vettem a jegyet, így nem volt kérdés, hol menjek be.

Ez az első alkalom, amikor személyesen veszek jegyet az egyik partnerüzletben, pár nappal a rendezvény előtt, ráadásul egyedül megyek.

Ahogy emlékszem, és ahogy a képeken láttam mindössze 3 kapu van beléptetéskor: egy VIP, egy online jegyelővételes és egy kegyetlenül hosszú sor azoknak, akik a helyszínen vásárolják meg a jegyet.

Ha ezek közül egyik sem vonatkozik rám (ergo, van kifizetett jegyem és karszalagom már a belépés előtt), hol szokás belépni a színre?

A honlapon csak ennyit írnak: “Ha boltban megvetted a jegyed, akkor ne állj sorba, hanem menj előre!” - Na, de melyik bejáraton keresztül? 😅



2022. márc. 13. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azon a bejáraton keresztül menj be, ahol nincs vagy nagyon rövid a sor. Csak mutasd fel a karszalagod a kezeden és mehetsz is.
2022. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Vagy csak állj be sorhoz, és kiálts:Félre, utat karszalaggal vagyok :D

De a viccet félretéve, a legüresebb kapuba menj, ha rossz helyen vagy, akkor ők úgyis megmondják, hova kell menned, ha meg nem, akkor a leghamarabb bejutsz :)

2022. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!