Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik csuklóra kell rakatni...

Melyik csuklóra kell rakatni a fesztiválos szövet karszalagot, ha jobbkezes vagyok?

Figyelt kérdés

#csukló #fesztivál #karszalag #textil karszalag #szövet karszalag #szövött karszalag
2021. jún. 15. 00:49
A kérdező szavazást indított:
jobb
bal
jobb (írok szöveges választ)
bal (írok szöveges választ)
mindegy
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, amelyiken neked kényelmesebb. Én jobbkezes vagyok, nekem mindkét kezemen van egy csomó.
2021. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy. Sem bohóc nem vagyok, sem feltűnési viszketegséggel nem rendelkezem, így mikor kijózanodok úgyis leveszem. Addig meg mindegy hol van.
2021. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiken jólesik, én a jobbra szoktam kérni. De nem számít egyáltalán, nincsen jelentősége.
2021. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Órát bal kézre szeretem rakni, mert könnyebb is feltenni, és nem zavar a munkában, írásban, mivel a jobb kezem használom. Viszont a fesztiválszalagnak ilyen funkciója nincs, az mondjuk változó, hogy te teszed-e fel a csuklódra, vagy a kapunál valaki más.


Mindenki tegye arra a kézre, ahol kényelmesebbnek érzi, ahol számára nem zavaró. (Bokán is láttam már, de az nem tudom szabályos-e. :D)


Én mondjuk szín szerint rendezem, egyikre hideg, másikra meleg színárnyalatok. Strandos, fesztiválos, bármilyenes szalagokkal így szoktam. Ez puszta passzió. Ha elrongyolódik, akkor leveszem, elteszem. A strandbelépők papírok általában, szal azokat kidobom, ha meggyűrődtek.

2021. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a jobb kezemre szoktam kérni
2022. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!