Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animében láttál már...

Melyik animében láttál már olyan epic harcot, hogy libabőrös lettél, ez annyira brutál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először néztem a Boku no hero academia-t minden akció jelenetnél ezt éreztem.


Ultraman, de lehet, hogy csak azért, mert ez volt az első olyan sorozat, amit úgy néztem, hogy tudom, hogy anime.


Inazuma eleven, kiskoromban is és most is király dolognak tartom, hogy elementális erőkkel fociznak a szereplők


One piece-ben is sok ilyen van, nehéz egyet kiemelnem. Talán Fehérbajusz vs a magma csávó


Death note, szerintem ez magáért beszél.


Az összes harc a Shingeki no kyojin animében


Van még pár, de azt már nem írom le.

2022. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naruto vs. Pain
2022. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tenshi98 ***** válasza:
100%

Naruto

Attack On Titan

2022. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a libabőrt nem feltétlenül a harc természete adja, ha azt értetted a "brutál" alatt, hanem szép 2d animáció, és jó koreográfia.

Attack on Titan - a legtöbb akció jelenet kiemelkedő, illetve a címük spoiler veszélyes lenne, szóval nem írok ide példát

Cowboy Bebop: The Movie - https://www.youtube.com/watch?v=utLWiscq8d4

Vivy: The Fluorite Eye's song - https://www.youtube.com/watch?v=7FYDGU-OTUI

Kimetsu no Yaiba is tele van gyönyörűen animált csatákkal

Mob Psycho 100 - [link]


Most csak ezek ugranak be így hirtelen

2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Susaka válasza:
68%

Attack on titan

Hősakadémia :>

2022. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hellsing Ultimate - eleve haborus eposz, hasznalja a kereszteny ikonografiat es az eposzi kellekeket bosegesen raadasul a haborut gyakran egy olyan veszedelmes euforianak lattatja ami egyszerre lenyugozo es veszelyes


Tokyo Ghoulban neha az experimental zongoraszo + acid kepivilagu egymas pufolese nagyon el volt talalva es teljesen beleeltem magam

2022. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Hellsing Ultimatet mondanam az egy műalkotás+Akame ga kill a végén a leszámolásnál
2022. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!