Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség a bl a yaoi és...

Mi a különbség a bl a yaoi és a shounen ai között?

Figyelt kérdés
De legjobban az érdekel mi az a bl??

2022. márc. 29. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A yaoiban van szex a shonen aiba pedig nincs.
2022. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

BL=Boys Love, japánra lefordítva shounen ai, bár már nagyon egykalap alá veszik a yaoit és a shounen ait, ezért csak BL-nek hívják mindazt, amiben fiúxfiú kapcsolat van.

Én mondjuk a sorozatoknál a bl szót használom, animéknél, mangáknál a yaoit vagy a shounen ait

2022. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

[link]

csak gondoltam legyen egy kis fogalom tisztázás, remélem valamennyire segíthettem ^^ (bocsi ha nem)

2022. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

3as, a videóban a srác nagyon kever, egyáltalán nem vágja a dolgokat, a yaoi/shounen ai úgy van, ahogy 1es leírta

2es voltam

2022. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

nem, ez így van, ti keveritek. ez a srác régóta benne van ebben a témában.

idővel egybefolytak ezek a kifejezések de eredetileg így voltak. mondhatsz ami takarsz és nyugodtan pontozz le de ez akkor is így van! nem tudom te mekkora anime tudással rendelkezel és mennyire értesz hozzá de ez a srác biztos hogy jobban tudja. fogadd el.

(nem kellett volna am az előzőt se lepontozni attól mert rosszul tudjátok)

2022. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Most a given az yaoi és a super lovers shounen ai? :D

A halál fog ennek igazat adni, ha annyira el van tévedve, hogy ezt sem tudja behatárolni én nem hinnék neki. Én is úgy beszéltem, mint tapasztalt.

2022. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A yaoi inkább a szexuális dolgokra összpontosít míg a shounen ai inkább a szerelemre koncentrál, a shounen ai-ben is lehet szex csak ott több figyelmet fordítanak az érzelmekre.
2022. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok elfelejtettem odaírni hogy a bl minden lehet ameddig fiúxfiú van benne
2022. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig elsőnek és másodiknak igaza volt, ezeket így nevezzük. 18 éves tapasztalatom van.
2023. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!