Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számodra legcukibb anime...

Számodra legcukibb anime lánykáról kedvenc képed, gifed melyik?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kanna-chan (bár még nincsennek kannái :P Anime: Kobayashi-san Chi no Maid Dragon)

[link]

2022. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 nagyon gondolokozok hogy elkezdjem azt az animét. Szerinted érdemes?
2022. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, én írtam az elsőt, a Kanna-chan -t, kérdésedre annyit, hogy attól függ, mik az igényeid. A Kobayashi animét szeretem bár, viszont ha komoly animnére vágynál esetleg,

akkor nem ezt ajánlom, azonban könnyedebb szórakozásnak kiváló, aféle "fantasy vígjáték", stílusos, egy számítógép progarmozó nőről szól, de nem annyira a szakmájáról, ő bár nem alkoholista, de szeret néha becsípni, így találkozik egy sárkánnyal. :) Befogadja, persze jön a többi is...


Jó kis kontrasztok vannak benne, a racionális nő kontra alkoholmámor; fenyegető "vámpírlény" kontra annak ártatlansága (vicces, ahogy erőléteti a félelmetes hanglejtést a szinkronszínész, hogy namost ő mindenkit megátkoz, közben meg tök ártatlan :)) ).


Kanna-chan meg iskolás cuki sárkánylányka. :) Vagyis suliba akar járni a földi gyerekek közé, ami meg is adatik neki, szerez barátokat is. Nagyon cuki a szinkronhangja is!


Aranyos vígjáték, kicsit amolyan Adams Family-s humorral.

2022. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!