Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy sokkal jobban kívántad a kedvenc anime karaktered, mint a párod? Melyik karakter, melyik animéből váltotta ezt ki nálad?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Mikor ilyen volt még nem volt párom. Azóta meg felnőttem és gáznak tartom a pixel pasikra (vagy pasi esetén lányra) izgulni.


A mai napig szeretem az animéket, meg van 1-2 olyan karakter akire azt mondom, hogy el van találva, de kifejezetten megkívánni vagy felizgulni...


De 13 évesen oda meg vissza voltam Kakashiért (Naruto), Zeroért (Vampire Knight), Irie-ért (Itazura na kiss) és Kogaért (Inuyasha).

2022. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben szakítanék a párommal és keresnék egy helyesebb pasit.
2022. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Hát persze minden nap


Ugye nekem a párom Dénes és naon sexy meg minden de elofordul hogy jobban kívánok más pasikat pl Eren vagy sasuke vagy yagami vagy yato...

Szal ja! Minden napos

2022. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Most adtam be a válópert, mióta megkívántam Amane Misát; alul felül dugom, kefélnivaló kistigris. :P
2022. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!