Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bungou Stray Dogs mangák?

Bungou Stray Dogs mangák?

Figyelt kérdés
Szóval tudom hogy ugye van az alap sztori, de láttam több mellék sztorit(?) tartalmazó mangát is és egy kicsit össze vagyok zavarodva. Valaki letudja írni hogy pontosan hány manga is tartozik hozzá? (Hány történet, hány részesek.) Az animét most tervezem megnézni nemsokára, csak gondoltam a mangákat is elkezdem gyűjteni. (Persze csak ha tetszik is.) :D

2022. ápr. 9. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy érvényes e még a kérdés. De 8 novella van a mangához. Ezek úgy nevezett spin-offok. Melléktörténeteket mesélnek el. Van olyan a 8ban ami a manga előzménye és van olyan is ami egy alternatív univerzumban játszódik. Az utóbbi például a beast amihez külön spin off manga és élőszereplős film is készült. Az eredeti mangának jelenleg 22 volume-ja van. Most 103 manga fejezet van. Én a neten olvasom őket. Havonta jelenik meg új fejezet hozzá.
2022. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!