Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animet nézzek?

Milyen animet nézzek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy rajongója, kevés animét tudok csak megnézni


Amiket eddig láttam:

- Naruto Shippuuden (2 éve)

- Death Note (2 éve) | nem néztem végig, nem tetszett a közepétől kb.

- Tokyo Ghoul (most néztem) | első évad nagyon tetszett, a többi már nem hozta azt a szintet, de ettől függetlenül tetszett, habár az utolsó évad elég vontatott volt számomra


Amit próbáltam, de nem jött be: Boruto, AoT


Amik számomra továbbá offosak:

Dragon Ball, valami kalózos nem emlékszek a címere, Boku no Hero Academia vagy valami ilyen


Szeretnék sötétebb témájúakat is nézni, esetleg ahol karakter fejlődés is van (ez a pont nem kötelező). Tudom nehéz eset vagyok :( Előre is köszi szépen a segítséget



2022. ápr. 11. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Tensei shitara slime datta ken
2022. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Demon slayer esetleg?
2022. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Banana Fish


Elég sötét anime, de nem fantasy vonalon. Nincs benne semmilyen különféle emberfeletti képesség ha az elvárás lenne, de ha ez nem gond akkor nagyon ajánlom. Én imádom annak ellenére, hogy miután megnéztem, egy darabig eléggé lehozott az életről. :)

2022. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jujutsu Kaisen (Sötét témájú, de elég sok trollkodás is van benne, egy próbát mindenképp megér szerintem.)


Re:Zero (Ez ilyen másik világba átkerülős, rengeteg ilyen anime van, de ez sötétebb témájúak közé tartozik.)


Fate Zero (Fate/Stay Night Unlimited Blade Works a Zero után játszódik, viszont nem vagyok biztos benne, hogy ez tetszene, más a főhős is mint a Zeroban.)


Ha nem bánod, hogy nagyon régi akkor az 1997-es Berserk (Vannak folytatások és filmek, de ebből a változatból jön át leginkább a karakterfejlődés és csak ez a változat, illetve a 3. film az amiben nincs ronda CGI.)

2022. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

-Bleach (hasonlo kicsit a narutohoz, van benne karakterfejlodes, nem annyira sotet a temaja, hosszabb harcok vannak benne mondom olyasmi mint a naruto)

-Corpse party (horror, 3-5 resz nem emlekszem mar regen lattam)

-Jujitsu kaisen (sotet temaja van megis eleg vicces jelenetek is vannak benne)

-Black clover (nem lattam meg de mindenkitol jot hallottam rola, karakterfejlodes, kicsit sotetebb tema, jo harcok stb)

-Inuyashiki (nagyon regen lattam, rotet a temaja, karakter fejlodes nem emlekszem mennyire van benne)

-Mieroku chan (sotet tema, erdekes szerintem izgalmas)

-Shiki (sotet tema, izgalmas)

-Platinum end (2021-22es anime, karakter fejlodes van benne, izgalmas, elgondolkodtato tema)

2022. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

- Code Geass: Nagyon nagy kedvencem, intelligens, háborús, politikai sci-fi, elejétől a végéig zseniális. De nagyon depresszív és nehezen emészthető, szóval csak akkor állj neki, ha erre fel vagy lelkileg készülve.

- Steins; Gate: Másik óriási kedvencem, talán a két legjobb animének tartom ezeket. Komoly, zseniális történet, szerintem a legjobb időutazós történet, amit életemben láttam. Nehezen indul be, pár részt várni kell, hogy érdekes legyen, de onnantól ledarálós. Ez kevésbé nehezen emészthető, de ez is komolyan vett/vehető alkotás.

- Fullmetal Alchemist: Két fajta is van, mind a kettő zseniális, és az alapsztorin és fő karaktereken kívül semmi közük egymáshoz. A 2003-as Bölcsek kövének nyomában egy nagyon drámai, lassan haladós, főleg a karakterekre fókuszáló fantasy, egy gyengus végkifejlettel, de kiváló történetvezetéssel. A 2009-es Brotherhood kevésbé komor, akció-fantasy, ebből talán a legjobb, az elejét nem kedvelem túlzottan, de a vége zseniális. Dönts te, mind a kettő mestermű.

- Charlotte: Rövidebb anime, kissé összecsapott véggel, de nagyon kreatív sztorival. Fogott egy ezerszer látott sémát (varázserővel rendelkező fiatalkorúak, nekik való gyűjtőotthon, különleges főhős, stb) és pont ezért lesz ennyire egyedi, mivel ezt többszörösen megcsavarta. Én nagyon kedvelem, de elég megosztó alkotás.

2022. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat srácok!

:) Rengeteg jót írtatok már 2 -be bele is kezdtem

2022. ápr. 12. 23:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
keress rá a shounen sorozatokra, mert úgy látom azok jöttek be neked. És bár nem ebbe a műfajba tartozik, de less bele a Yuukoku no Moriarty-ba.
2022. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék sötétebb témájúakat is nézni, esetleg ahol karakter fejlődés is van"


Kokoro Connect + Kokoro Connect Michi Random (összefügg a kettő).


Ha vegyes hangulatúra vágysz, akkor egy katartikus végű anime az

Angel Beats

mikor szakadni lehet a röhögéstől, mikor meg drámai, lesújtó, sötét hangulatú (amikor egykori traumáikról vallanak).

2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!