Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titanhoz hasonló anime?

Attack on Titanhoz hasonló anime?

Figyelt kérdés

Most néztem végig életem első animéjét, és az ez volt. Annyira tetszett, hogy szívesen megnéznék több animét. Már ahogy az időm engedi.


Sokat eddzek egyébként, és nagyon motiváló figura számomra Eren.

Tudnátok nekem írni hasonlóképpen motiváló animéket?



2022. ápr. 18. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Death Note

One punch man

Tokyo Ghoul

2022. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek miről szólnak ugy nagyvonalakban?
2022. ápr. 18. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Demon slayer, Huner x Hunter, esetleg ha hosszabbat is megnéznél One Piece vagy Naruto. Amúgy edzéshez tényleg rohadt jó az AoT, én egy csomó introt használok belőle 😁
2022. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
animeaddict-en keress rá, ajánl hasonló animéket is és leírás is van a történetekről.
2022. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Death Note - Light talál egy naplót amibe beleírja valaki nevét akinek ismeri az arcát annak kampec, és még 1-2 dologra képes a füzet. Egy elmeharc közte és a nyomozó L között, sok csavarral és bonyolult gondolat menettel.


Tokyo Ghoul - Kaneki szerelmes lesz viszont Ghoullá válotzik (ezek erősebbek és gyorsabbak mint az átlag ember, ember húst fogyasztanak de emberi alakjuk van, semmi mást nem tudnak enni/inni csak emberi húst és emberi vért. Egy 4-5 évados sok harccal, csavarral és akcióval teli anime.


Demon Slayer - Tanjiroval történik egy katasztrófa és a hugica démonná válik, vissza akarja változtatni és démon ölő lesz, sok csavar, a legszebb anime grafika és rajzolás, gyönyörű, személyes kedvencem btw. 2 évad+1 film jelenleg, 3-4-5 évados lesz összesen, és nagyon motiváló 1-2 karakter (Rengoku, Yoriichi, Tanjiro, stb...)

2022. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:
88%

Hát mondjuk szerintem a fentebb sorolt animèk nem igazán olyan jellegűek mint az AoT - túlèlős, erős lènyek ellen folyó remènytelen küzdelem.


Ami szerintem hasonló felállás:


Kabaneri of the Iron Fortress

Claymore

God Eater


Esetleg mèg:


Terra Formars

Owari no Seraph

Sidonia no Kishi

Blue Gender

2022. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Demon Slayer, Tokyo Ghoul ilyen. Emberek a démonok ellen, míg a démonok egy szempillantás alatt megölnek és gyógyulnak az emberek csak küzdenek és küzdenek. Csak itt nem megy 1-2 évadon át a bemutatása annak hogy reménytelen a harc, hanem egyből oda ugrunk hogy a főhős elindul egy úton a remény felé.


Tokyo Ghoulban is, "galambok" a Ghoulok ellen. Túlélésről szól az is igazából csak más kor, máshogy ábrázolva.

2022. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bleach


Ugyan úgy harcolnak bene.


Egg world priority


Ugyan olyan szikével harcolnak.


Dr.stone

Jujutsu Kasein

Angeles of Death

Hellsing

Tokyo revengers

Durarara

Blood c

The promis neverland

Stb.

2022. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Jófejek vagytok!
2022. ápr. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!