Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, tapasztaltátok már,...

Animések, tapasztaltátok már, hogy minél több animét néztek, annál szerelmesebbek lesztek egy-egy karakterbe és ez a párválasztásnál is előjön, hogy a kedvencetekhez hasonló partnert kerestek vagy nehezíti a dolgot legalábbis?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de nekem nincs ilyen problémám. Nekem az anime az egy külön világ amibe néha bemenekülök, de teljesen különválasztom a valós dolgoktól. Nem tudom érthető-e, hogy mire gondolok. Remélem jól értelmeztem a kérdést és hasznos a válaszom. Ha nem akkor bocsi. :)

(Persze nem lenne rossz, ha olyasmi lenne a párom, mint amilyen az animében a kedvencem, de egyáltalán nem ettől függ, hogy a való életben ki tetszik.)

2022. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Helyén tudom kezelni a dolgokat hogy mi fikció, meg mi nem az. Eddig ilyet csak kiskamaszoknál hallottam.
2022. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit olyan, mint a tyúk és a tojás esete. Az ember ízlése jelentkezhet animében is, meg párválasztásnál szintén, de hoyg melyik jelentkezik előbb, az lényegtelen.

Nem pont az animéktől függ a párválasztásom, vagy tetszésem élő emberek esetén. Minden mindennel összefügg az életben, csak az arány változó. Volt, h emlékeztetett valamelyik anime szereplő egy korábban élőben látott személyre, de néha fordított sorrendben is.


Egy élő ember inkább etalon lehet számomra, akiről eszembe jut olykor valamely anime szereplő. Fordítva ritka.

2022. ápr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy az ízlés anime karakterek iránt és a való világban létező emberek téren is előjön.


Én például vonzónak találom a vezető, karizmatikus férfiakat, ezért bejönnek az ilyen pasik animében, filmekben, sorozatokban, könyvekben és az életben is.

2022. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az "animés eseteim" és a valódi olyan 70%-ban egyezik kb. A valóságban pl nem bírom a perverzeket, szocio és pszichopatákat, de az animékben gyakran jól vannak megírva és kb kellenek is a történetbe. Általában az intelligens, stratégákat vagy a vígkedélyű, közvetlen, kicsit naiv karaktereket szoktam kedvelni. Ezek a fajta emberek tetszenek a valóságban is.

Viszont külső terén nem befolyásolnak nagyon az animék. Szépnek tartom az emberi kinézetű embereket akkor is, ha nem emlékeztetnek semmilyen anime karakterre.

2022. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!