Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A most futó isekai animék...

A most futó isekai animék közül melyikre érdemes időt pocsékolni? Már, ha van jelenleg olyan, ami jól szórakoztat.

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Spy x family bar nem tudom isekai e de erre megéri "pocsékolni " az időd
2022. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
paripi koumei, van egy nagy hibája, de ezt leszámítva én szórakoztatónak találom
2022. máj. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a shoukei shoujo no virgin road jónak tűnik eddig, de sokan rossz véleménnyel vannak róla.
2022. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
51%
Csak akkor nézd őket ha érdekelnek is. Ne pocsékolj rájuk időt. Akkor nézd ha nem időpocsékolásnak tartod. Istenem mik vannak???
2022. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világ felépítése miatt meg amiatt is hogy azt tényleg végig fogják vinni: mushoku tensei, de sokaknak nem szimpatikus a főszereplő, mivel túlságosan looser alkat, de pont a személyiség fejlődéséről is szól az anime/light novel, persze hogy mélyről indít.


A többit azért sem ajánlom mert van egy évad aztán annyi.

2022. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!