Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Darling in the Franxx c....

A Darling in the Franxx c. animét tényleg nem érdemes nézni a 15. részénél tovább? (Több angol fórumon olvastam.)

Figyelt kérdés
Jelenleg itt tartok, és jó eséllyel be fogom fejezni, ha már idáig sikerült eljutni, szóval a kérdés inkább az, hogy valóban ennyire le fog esni a(z egyébként most sem kifejezetten magas, de azért szórakoztató) színvonala? Meg tudja valaki fogalmazni spoilermentesen, hogy milyen jellegű probléma van vele? Megosztó lezárás, vagy mi?

2022. máj. 14. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Én nem emlékszem semmi rosszra.
2022. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, most, hogy láttam az egészet, szerintem az lehet a "baj", hogy a 13. és 15. részek magasra tették a lécet az összes többihez képest. De nem rosszabb az utolsó 9 rész, mint az első 12.
2022. máj. 18. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!