Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Colleen...

Melyik a kedvenc Colleen Hoover könyvetek? Miért? Ha még nem olvastam az írónőtől, akkor melyik könyvvel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a könyveit, csak rengetegen ajánlották és csupa jót hallok róla, így felkeltette az érdeklődésem. Szerintetek melyik könyvét érdemes elsőnek elolvasni, és melyikek azok a könyvek, amelyikeket semmiképp sem szabad kihagyni?

2022. febr. 17. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Velünk véget ér. Ez volt a kedvencem, ezzel is kezdeném.
2022. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Reménytelen a kedvencem tőle. Annyira érzelmes, ráadásul tele van meglepetésekkel.
2022. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én momentán az ellenpont leszek. Az Egy nap talánnal kezdtem de nekem nagyon nem jött be. Egy ideig el is ment a kedvem az írónő könyveitől de aztán a kezembe akadt az Ugly Love ami viszont hatalmas kedvenc lett szóval én inkább azt ajánlanám :)
2022. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wow, azért ez tök érdekes, hogy három válasz és három különböző kedvenc könyv:) Szerintem akkor a kiadási dátumok szerint fogok haladni, de köszönöm a válaszaitokat!
2022. febr. 20. 00:05
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a Verity az amit el kell olvasni mindenkinek. Eltér ugyan az író stílásót de ez a könyv magával ragad.
2022. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mazsii134 válasza:
nálam is nyert a Verity, egyértelműen, nem tudod majd letenni ;)
2022. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

+1 a Velünk veget er című könyvére és +1 a Verity-re.

Lassan az összes könyvét beszerzem,egyszerűen letehetetlenek.

Te azóta hogy állsz? Olvastál CoHo könyvet ? :))

2022. aug. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!