Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted jó lenne megcsinálni...

Thunderfairy kérdése:

Szerinted jó lenne megcsinálni animébe a Jurassic park-ot?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Amit én értékelni tudok egy animében, az az eredeti sztori, mert amúgy a rajzstílus nem igazán tetszik. Szóval szerintem nem.
2022. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét, sokat nem adna hozzá
2022. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Jurassic World: Camp Cretaceous címen fut, lassan jön az 5. évad, végig magyar szinkronnal meg lehet találni.


https://www.youtube.com/watch?v=X9c45e1-CDw

2022. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Köszönöm a válaszodat neked is meg a többieknek is. De én a kézel rajzolt animére gondoltam. Mint mondjuk a Naruto. Csak nem ninja téma hanem Jurassic park téma.
2022. máj. 29. 16:10
 5/8 Ramiz ***** válasza:
76%
Én érdeklődve fogadnám.
2022. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én szívesen megnéznék egy olyan feldolgozást, ami nem a filmekhez kötődik, hanem hűbben követi Michael Crichton regényét és részletesebben feltárja a szereplők hátterét és a tudományos vitákat úgy, ahogy ezek a könyvben le vannak írva. Annyi különbséggel, hogy a dinoszauruszokat feljavítják a őslénytani ismeretek mostani színvonalára és ennek megfelelően helyenként átírják a sztorit. És talán felélénkíthetnék a végét, mert a könyv befejezése kissé lagymatag volt. Lehetne anime, nyugati rajzfilm, élőszereplős sorozat, bármelyiket elfogadnám.
2022. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
66%

Olyasmi kivitelezésben ahogy a 6-os is írta én nagyon adnám.

Viszont ha a már meglévő filmeket “animésítenék” annak nem sok értelmét látnám. Olyan érzés lenne mintha csak egy újabb bőrt akarnának lehúzni róla. Legfeljebb az első JP filmet anime verzióban megnézném mert azért az mégis csak az A Jurassic Park :D

2022. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

A Velociraptor sem akkora, mint ahogyan a JP-ben volt. Azóta is követik azt a trendet. Szimplán azért, mert mégiscsak ijesztőbb egy ember nagyságú húsevő, mintha kb fel akkora volna. Az emberek már megszokták a jelenlegi verzióikat a dinóknak. Talán nehezen emészthető volna sokaknak a tollas dinók megjelenése. Hiába a tudomány állása szerint ez a valószínűbb.


Én a Krétakori tábort is nézegettem, de a 3. évadnál megakadtam. Kicsit unalmas lett számomra. De alapból nyitott volnék akár egy dinós animére is. És nem kéne feltétlenül Crichton-hoz igazodnia. Akár egy teljesen új sztori is lehetne.

2022. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!