Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Dragon slayer kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani olyan animéket ahol a férfi főszereplő van a hangsúlyban?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek amiben a főszereplő srác van a középpontban. (Ha lehetséges legyen egy drámai háttértörténete) Egy elég önzetlen személyiségű vagy nagyon erős főszereplő, aki rejtegeti a képességeit.

Amiket eddig láttam: Arifureta, Arslan senki, Assassin Pride, B the begenning, Blood lad, Erased, Charlotte, D gray man, Darker Than black, Densetsu no yuusha no densetsu , Golden Time , Girisha no meikyuu, Gunjou no magmell, Hakata tonkotsu ramen , Id invaded, Isekai cheato magician, IWGP, Kanata no Astra , Katanagatari, Kinaiver, Log horizon, Mahouka Koukou no rettousei, Mashiro no oto, Mob psycho , Mushoku Tensei, Nanbaka , Natsume youjinchou, Nejimaki serei senki, No game no life...



2022. jún. 1. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood esetleg? Bár ott fiúk a főszereplők és nem csak róluk szól, mondjuk drámai a hátterük.



Méz és lóhere - nem olyan, amit te keresel, de művész férfiak/fiúk lelki világa kerül középpontba főleg. Lehet érdekelne. :)

2022. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nao ***** válasza:
Code geass, azt mondják nagyon jó, mondjuk én még csak az elején tartok. Mindenképp olyasmi fiú a főszereplő amit írtál
2022. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A többi Grisaia-t is ajánlom számodra.

Ezen kívül a Clannad sorozat második évadját. Végül is követhető az első évad nélkül is, az első évada középszerű lett a megítélésem szerint, a második viszont mélyenszántóbb, drámaibb és egyébként lendületesebb is.

2022. jún. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!