Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha Sasuke ujra akarta eleszten...

Ha Sasuke ujra akarta eleszteni a klanjat miert csak egy gyereke szuletett?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt adtam volna, ha nem jön össze Sakurával, ha már egyszer 16 éven keresztül le se szarta, hanem igazi fuckboy lesz, s dug minden nőt minden villageban, aztán most így a Borutoban mindenhol kis Sharingan szemű gyerekek rohangálnának. :D Viccesebb lenne meg több lenne a potenciál is a sorozatban, mert ugye bármikor megjelenhet egy Uchiha gyerek valami OP Mangekyouval.
2022. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt kijelentette célként, nem erre gondolt, hanem hogy az uchihákat megbélyegezték gonosz démonoknak, ezt az elgondolást akarta eltüntetni, így értette, sokan gyűlölték a klánját, főleg azért amit Itachi tett, így hogy született egy gyereke konohában (mert ugye simán kitilthatták volna konohából véglegesen) és végül a gyerekét akit nem is gyűlölnek a 'faluban', így elérte a célját
2022. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 everlight ***** válasza:
53%
Mivel Sakura szül nem Sasuke,így nyílván ha Sakura nem akar több gyereket
2022. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, angol feliratban a "restore" (~"helyreállítani") kifejezést használta, ami többféleképpen értelmezhető, de hajlok arra, amit a második válaszoló írt, vagyis arra, hogy az Uchihák korábbi reputációját/becsületét akarta visszaszerezni. Arról se feledkezzünk meg, hogy a Naruto egész szereplőgárdájában ő a legcsapongóbb, ami a motivációkat illeti. Mindaz után, amin átment, feltételezem, hogy leginkább nyugira vágyik, nem valami nagyszabású életterv kivitelezésére, de a Borutóból nem láttam semmit, szóval aki igen, az jelezzen, ha tévedek.

Az elsőnek üzenem, hogy a headcanon-omban Sasuke mindig aszexuális volt, úgyhogy én inkább azt adtam volna, ha nem nyúl senkihez, csak elvan örök szingliként, de hát tudjuk, hogy a tizenéveseknek, akiknek alapvetően szánva lett a sztori, nehéz az ilyesmit happy endként eladni. 😀

2022. jún. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 everlight ***** válasza:
4.Nem feltétlenül volt aszexuális,csak jobban érdekelte a bosszú.Viszont miután elérte lenyugodott
2022. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát gyanítom, nem szánták annak, elnézve a házasságát meg a gyerekét. Én arról beszéltem, hogy személy szerint mit éreztem volna a leginkább karakterhűnek.
2022. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!