Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek Sasukéról a...

Mi a véleményetek Sasukéról a Borutoban?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szerethetőbb karakter lett, miután családja lett.

2022. febr. 13. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A Narutoban egyáltalán nem bírtam, a Borutoban sokkal jobb a karaktere szerintem, bár most se a kedvencem, de ott nem utálom
2022. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen is ő volt a kedvencem. Az egyetlen dolog ami idegesít benne hogy nem "pótoltatta" a hiányzó karját.
2022. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

2 na igen eléggé ostobaság… még az isshikis vészhelyzetnél sem!


Kérdező sasuke mindig is jó karakter volt!

2022. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"Kérdező sasuke mindig is jó karakter volt!"


Nem tudom , nekem itachi halála után eléggé felesleges volt a jelenléte, a motivációi stb harmatgyenge volt. A borutoban a szerepe tetszik

2022. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megközelítés kérdése. Sasuke ugye Naruto ellenpontja volt a történetben, ezért én nem tudom úgy gondolni hogy a jelenléte bármikor is felesleges lett volna. Ami pedig a motiváviójának gyengeségét illeti, hát...


Az emberek szeretnek megfeledkezni a tényről hogy egy 16 éves srácról van szó, akit napokig kínzott a mindenki állal istenített bátyja azzal hogy levetítette neki hogy (többek között) a szüleit hogyan öli meg. Elvárni Sasukétok hogy racionális legyen és ne az érzelmei irányítsák nem tudom mennyire elvárható. A helyében nem hiszem hogy én, vagy egyébként bárki más sokkal ésszerűbben cselekedett volna.

2022. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Eeeee… Ok

Szerintem most már nem nézki úgy mint egy örült gyilkos. Viszont nagyot változott szerintem a borutoban.

2022. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A borutóban szimpatikusabb csak a hiányzó karja engem is bosszant benne és sokkal gyengébb mint a shippuuden végen
2022. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 everlight ***** válasza:
100%

2.Így akar vezekelni.

7.Nem volt motivációja a harcra ,a Shippuden végétől Momoshiki megjelentéig nem voltak komoly erős ninják akik fel vehették volna a versenyt Narutóék ellen,így nem edzettek ellustultak. Ezért győzte le őket oly könnyen Isshiki

2022. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8# Tudom de jobb lett volna ha olyan erős marad
2022. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8 ez sem teljesen igaz mert sok képesség eltűnt csak úgy! és igen miután megjelent momoshiki de akkor azután miért nem vett fel egy műkart? és az isshiki utó harcnál amikor kb hetekig feküdtek? (amikor először harcoltak)


4 nem volt sosem lényegtelen mert sasuke reprezentálta mindazt a korruptságot amit a falu okozott

valamint sasuke egy olyan bosszút kapott amit naruto sosem érthetett meg mindaddig amíg pain nem ölte meg jiraiyat de még ekkor sem tudja teljes mértékben átérezni hogy az egész klánja és a bátyja azért halt meg mert a falu korrupt volt és a bátyja annyira szerette hogy őt semmiféleképpen sem tudta megölni de hogy egyedül ő tiszta maradjon eltervezte a saját halálát hogy sasuke a falu hőse lehessen...

2022. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!