Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek az Akatsukisok...

Szerintetek az Akatsukisok tisztelik Paint?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy Hidant ismertető szövegben, hogy rajta kívül mindegyik tag tiszteli őt. Persze angolul volt a szöveg, így lehet félre értettem valamit.


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, egy olyan csoportban, ahol gonoszak/bűnözők a tagok, lehetséges-e tisztelet a másik iránt. Jelen esetben Pain iránt.


És szerintetek a többi Akatsukis milyen viszonyban van egymással? Hogyan jönnek ki egymással?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 27. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges a tisztelet? 2 dolog tud összetaetani egy szervezetet: tisztelet a vezető iránt, vagy félelem a vezetőtől.
2022. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, konkrétan erre én nem tudok választ adni neked, de egy részére igen:

"Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, egy olyan csoportban, ahol gonoszak/bűnözők a tagok, lehetséges-e tisztelet a másik iránt."

Erre a válasz egyértelműen igen. Elég megnézned a maffia hálózatokat. Ugyan olyan alá-fölé rendeltségük van, mint egy sima cégnél.

2022. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
ne kezeljük már úgy a bűnszervezeteket mint a sima cégeket. Ahhoz hogy bűnöző, pláne gyilkos legyen valaki, kell, egy erősen agresszív alaptermészet, és hogy ne legyen képes, vagy ne legyen hajlandó úgy viszonyulni az emberekhez mint az átlagos normális emberek. Valamiféle kötődés nyilván van közöttük, de a szeretet erős túlzás.
2022. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A szeretet tényleg erős túlzás, de itt tiszteletről beszélrünk :D

Meg én a rendes cégeknél sem látam sok szeretetet.

2022. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tisztelik, de az, hogy rá vannak izgulva az hétszentség ...


Minden éjjel pain arcára gondolnak, és így verik a farkukat/ujjazzák magukat.


Kivéve itachi, ő az idősebbekhez vonzódik.

2022. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintetek a többi Akatsukis milyen viszonyban van egymással? Hogyan jönnek ki egymással?"


Mindegyikről van canon sztori amúgy. Röviden:


Itachi és Kisame: Kisame mélységesen tiszteli Itachit, hallgat rá gondolkodás nélkül és engedelmeskedik neki. De igazából kölcsönös tiszteleten alapul a kapcsolatuk.


Sasori és Deidara: a két művész. Deidara felnéz Sasorira és gyengébbnek gondolja magát nála. A kettejük művészete eltér egymástól, máshogy, másban látják a művészetet.


Hidan és Kakuzu: utálják egymást, mint a szart, nulla tisztelet, csak megtűrik egymást, kivéve akkor, amikor éppen nem.


Pein és Konan meg ugye Nagato és Konan, gyermekkori barátok, ez úgy evidens, hogy ők közel állnak egymáshoz.


Pein amúgy csak az ereje miatt van félve és tisztelve a többi tag által. Kivéve Obito, mert őt meg Pein tiszteli és engedelmeskedik neki.

2022. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem jó nézni
2022. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 everlight ***** válasza:
84%
Az Akatsukisok nagy része bűnöző,akik ha nem léptek volna be rég levadászták volna őket,Mivel nem ismerték Pain igazi erejét ezért tartottak tőle,engedelmeskedtek neki.
2022. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!