Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem vállalhatatlan...

Csak szerintem vállalhatatlan a ''kakegurui ikerk,, szinkronja?

Figyelt kérdés
De igazából azt sem értem, hogy miért szinkronizalntak le, mikor az elso 2 evadot pedig nem. Es apalbol is nezhetetlen igy szamomra, a 4.perc utan abbahagytam

2022. aug. 20. 23:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ikrek
2022. aug. 20. 23:45
 2/11 A kérdező kommentje:

*szinkronizaltak

*alapbol


Hát ez borzaszto hogy milyen benan irok

2022. aug. 20. 23:49
 3/11 Drakula ***** válasza:
83%
Hát erre csak netflixesek tudnak neked válaszolni.
2022. aug. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Netflixes szinkrontól mit vártál? Ha valamibe belenyúlnak, elcseszik. Csak nézd meg az animéket amiket nem átvettek, hanem belenyúltak: mindet lebutították. Mert következetesen hülyének nézik a nézőiket.
2022. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Le van szinkronizálva a 2. évad is fent van Netflixen az is.

A szinkronnal meg semmi bajom nincs. Nem állok be a sorba akik divatból utálják a szinkront és veregetik a mellüket, hogy már pedig egy igazi animés eredeti szinkronnal animézik.

A Viasat 6 on jelenleg futó Black Jack szinkronjával sincs semmi bajom, inkább örülni kellene a ténynek, hogy próbálják magyarországon is végre népszerűsíteni az animék világát.

Nem kell úgy tenni mintha a japán szinkron mindig olyan csodálatos lenne.

2022. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Az anime bőven népszerű így is. Ha meg népszerűsíteni akarják, akkor ne hulladékot szinkronizáljanak.
2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Az animések körében persze, hogy népszerű. De újjabb embereket akik még nem kezdtek el animézni azokat szinkronizált tartalmakkal lehet bevonzani. Nekem is van nem 1 ismerősöm aki azt mondta, szívesen nézne animéket ha lenne hozzá szinkron, de akad olyan is aki azért nem néz mert nem tudja elviselni a japán szinkront.

A szinkronnal semmi baj nincs, a szájraillesztés jól megvan oldva, a hangok, hogy kihez mi passzolna abba nem kell kötekedni mert a való életben is vannak olyan helyzetek, hogy az ember hangja teljesen más mint amit a kinézet alapján várnánk. Az meg, hogy mi van esetlegesen félre fordítva abba ne kötekedjen olyan ember aki nem japán anyanyelvű. Tökéletesen meglehet érteni a történetet szinkronnal is.

2022. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Örülnünk kéne annak, hogy az embereknek magyarul is tudják nézni, aki pont úgy akarná. A fanyalgóknak, meg egyébb rinyap*nának pedig csak azt tudom üzenni: Nem kötelező magyarul nézni.
2022. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó de hol tundám felirattal?
2022. aug. 22. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó egyszerű, Netflixen. Fogod magad és átállítod.
2022. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!