Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik nézik a Borutot?!

Akik nézik a Borutot?!

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudom magam rávenni, hogy nézzem, de nagyon érdekelne, hogy Sasuke milyen apukája Saradának? És milyen férje Sakurának? Naruto részek után tök fura belegondolni, hogy végül együtt vannak, bàr várható volt, de azért na.:D

2022. szept. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb mintha nem is létezne. Eleve fogta magát és lelépett Konohából.
2022. szept. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Errol volt egy kicsi fogalmam, de azthittem h azota mar visszajott, hat ez szomoru:/
2022. szept. 24. 09:40
 3/7 everlight ***** válasza:
100%
Nagyrészt kémkedik a világban.Alig van otthon.
2022. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy vissza megy konohába de általában távolról védelmezi a falut és nyomoz az otsusuki-k után. Próbál azért valamennyire jó kapcsolatot ápolni a lányával kisebb nagyobb sikerrel… mondjuk Sasuke-ről van szó, ezen meg sem lehet lepődni
2022. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fanta_425 ***** válasza:
100%
Alig van a családjával, és szerintem rosz apja Sarada - nak mivel amikor volt az a apa gyerek fesztivál akkor látszott hogy alig tud valamit Saradarol, éés konkrétan Sakura egyedül nevelte.
2023. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megserteni, de akkor jobb is, h nem nezem. Hajlamos vagyok ezeken felidegesiteni magam:D
2023. márc. 18. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz apuka és még rosszabb férj mindig van valahol rengeteg ideig és szinte havonta egy napra jön haza! És ahogy azt sasukétol megszokhattuk érzéketlen nem mutat szerelmet sem szeretetet egyszer talán megmentette saradát de ennyi ! Igazából nem is mondanám apának vagy férjnek inkább úgy fogalmaznék hogy felcsinálta sakurát!😂
2023. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!