Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lenne igény egy Death Note...

Lenne igény egy Death Note anime Remake-re?

Figyelt kérdés

Megérdemelné ez az alkotás, hogy leporolják, és a mai kor igényeihez igazítsák.


A következőt képzeltem el:


- az új Death Note anime sorozat 50 részes lenne.

- teljesen újra lenne rajzolva, mai grafikával.

- új szinkront kapna, de nem a régi stábot hívnánk vissza.

- új opening/ending, illetve új aláfestő zenék.

- új karakter dizájn, mindenki kicsit máshogy nézne ki.

- a történet ki lenne bővítve új cselekményszállal, karakterekkel.


2022. szept. 27. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Jó ötletnek tűnik.
Nem lenne jó.
33 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Az új karakter dizájnhoz ötletek.


Új Light karakter:


[link]


Új L karakter:


[link]

2022. szept. 27. 00:29
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén... Minek? Ne haragudj, hogy pont itt török ki, de én annyira unom már itthontájt ezt a Death Note őrületet. Vannak sokkal jobb animék, amiknek nincs folytatása. Vannak sokkal jobb mangák, amiknek nincs adaptációja. Inkább azokba kéne pénzt és időt ölni, mint egy be - és lefutott sorozatra.


Szerintem a Death Note pont jó időben született meg. Szépen tudták adaptálni, jók a színészek is.

2022. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg már lerágott csont az a történet, nem kell egy jó történetet bolygatni, megvolt a maga ideje és szépsége. Ezaz amikor száz bőrt próbálunk valamiről lehúzni és azt hisszük jobb lesz mint az eredeti. Vannak jobb történetek is, amikre több figyelmet érdemelnek
2022. szept. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példa erre a Psycho Pass. Az első évada fantasztikus, imádtam mindvégig. Majd a másodikra kivették a két legjobb karaktert 🤦🏻‍♀️ és lett egy szódával elment sorozat. Utána pedig a filmek, hát nagyon mély lejtő, szinte teljesen eltérnek az eredetitől. Erre 10 évvel később bejelentenek egy harmadik évadot.


Úgy látszik a PP-ban nagy pénz van, csak tudnám, mire fel még mindig.


#1

2022. szept. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

2006 animék terén nem volt olyan rég. Szerintem illik hozzá ez a komor régies rajzolás. Vagy minden 2010 elötti animét újra kéne csinálni, mert nem elég modern a rajzolás? 🤡 Akkor mi lesz mondjuk újabb 10 év múlva?

Annyi más, kevésbé ismert anime van ami hajaz a Death Note-ra mégis újabb. Például a Psycho Pass (2012), Death Parade (2015) stb...

2022. szept. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

"az új Death Note anime sorozat 50 részes lenne."


Az eredeti is túl hosszú, az utolsó harmada jb hivatalos filler.


"teljesen újra lenne rajzolva, mai grafikával."


Az downgrade lenne.


"új szinkront kapna, de nem a régi stábot hívnánk vissza."


Mármint hogy magyart? Az nem érdekel.


"- új opening/ending, illetve új aláfestő zenék.


- új karakter dizájn, mindenki kicsit máshogy nézne ki."


Valószínű, ez is downgrade lenne.


"a történet ki lenne bővítve új cselekményszállal, karakterekkel."


Az eredetibőlbis kivágni kéne, nem hozzáadni.

2022. szept. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
A netflixen ismét élőszereplős vàltozatot kap... de minek 🤦‍♂️.
2022. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

"Megérdemelné ez az alkotás, hogy leporolják"

Nem érzem porosnak.

"mai kor igényeihez igazítsák."

Mik ezek az igények? Robbanjon fel valami 5 percenként? Vagy legyen benne gaysex?

"teljesen újra lenne rajzolva, mai grafikával."

Meh, a mai sorazatok egyre nagyobb része cellshadelt 3D, mert az olcsó. Kösz, nem.

"új szinkront kapna, de nem a régi stábot hívnánk vissza."

A japán hangok baromi jók voltak. A magyarral is elég korrektül sikerült, kivéve, hogy Near maradhatott volna a nőci, mert a hobbit hangú srác miatt nem éreztem a 200 IQ-ját.

"új opening/ending, illetve új aláfestő zenék."

Mi volt a baj a régivel?

"új karakter dizájn, mindenki kicsit máshogy nézne ki."

But why?

"a történet ki lenne bővítve új cselekményszállal, karakterekkel."

Igazából, az M szál, ami a mangában benne volt és az animéből kimaradt, lehet érdekes, de új karakter nem kell.

2022. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Kösz, nekem megfelel a régi. A mai kor igényét meg úgy hívják hogy látványos kinézet, végletekig lebutított sztori, és kötelező jellegű meleg szex. Akkor is ha köze nincs a sztorihoz.
2022. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Egyetértve az előző válaszolókkal én az új Light és L kinézethez szólnék hozzá. Az “új Light” ötleted szerintem túl ártatlan/ kedves arcú. Az eredeti Light kinézete jobban passzol a pszicho-személységéhez, volt egyfajta “kétélű fegyver vagyok” kisugárzása vagy hogy is fejezzem ki magam. Tehát első blikkre relatív átlagosnak nézett ki, egy intelligens megjelenésű jól teljesítő egyetemista viszont minden további nélkül passzolt hozza egy elborult elméjű, számító pszichopata alkata. Ehhez képest az “új Light” túl puhának hat, meglehet erőltetve nézne ki ha úgy próbálna viselkedni mint az eredeti Light.


Az “új L” meg szerintem túl emo. Persze L-nek volt egyfajta emos beütése de azért nem volt ennyire az. Inkább csak volt egy szokatlan életstílusa/ megjelenése és a munkája miatt ritkán mutatkozott emberek közt. Ezek adták azt az emos beütést. Az “új L” szerintem nem néz ki olyan “rejtélyesnek/ intelligensnek” mint az eredeti. Inkább mint valami sokadik, átlagos kamasz.

2022. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!