Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romkom vagy enyhe drámával...

Romkom vagy enyhe drámával 20+párokról szóló animet keresek Milyeneket tudnatok ajanlani? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Romkomot keresek vagy ami nem vegződik rosszul férfi es nő között inkább( szeretem a bl shinenait de az összes letezőt láttam màr..

Tehát fontos, hogy ne 16eves iskolasok vagy azalatti korosztály legyen es ne legyen trgedia, és szép legyen a grafika


Amit láttam és hasonlót keresek:

Nem tudom címét: Virágatus lány halott szelem férj es kivülálló pasi.

Fruitbasket toru es macskasrac

Nanak

WOtaku

(Az összes reverest harem anime a mostani szezont is ismerem)

Ennyi jutt hirtelen eszembe.

A lényeg, hogy ne tiniszerelmet néznék hanem annal feljebb korosztállyal.



2022. okt. 19. 07:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és kínai nem jó és magyar felirattal ami be is van fejezve!
2022. okt. 19. 07:59
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nanak" alatt gondolom a Nana animét érted, ugye? Akkor azon kívül...


Clannad After Story (22rész), ez a második évada a Clannad-nak, azonban önmagában is szerintem élvezhető, sőt, színvonalas évad, míg az első évad kissé vontatott, és inkább tinikről, iskoláról szól. Az After Story-ban az 1. rész kihagyható, csak baseball-oznak benne, a 2-9.részekben a már frissen érettségizettekről szól, tehát 18-19 évesek, sokszereplős, ellenben a 9.résztől kifejezetten a párra fókuszál, egy elég súlyos párkapcsolati rész indul a kb 19 éves lány és fiú viszonyában. Papírzsepi mellékelendő.


Kokoro Connect (2012) _ { 013 parts + 004 special (Michi Random)}:

kb 16-18 évesekről szól, ha ez belefér, viszont elég komoly mű, zseniálisra sikerült animesori! A 13.rész után a 4 rész special közvetlen folytatja a történetet. Az első 1-2 rész vidámnak hat, de utána végig komorrá, nyomasztóvá válik, lélektani. Csupa-csupa próbatétel. Hétköznapi anime, kivéve, hogy paranormális jelenségek fejlesztik őket, gyorsítja fel a lányok-fiúk felnőtté válását. Ecchi és romantika, valamint barátság a témakör. Szerelmi háromszöggel.


"Grisaia" anime univerzumot is ajánlhatom. Érdemes sorban nézni, bár lehet összevissza is. A Kajitsu-val indul, aztán a Meikyuu mozi követi, majd a Rakuen. Kajitsu inkább tikosügynökös, a Rakuen inkább háborús, abban kisfiú korától a részeges női kiképzőtiszt tanítja, nem csak edzeni és kataonaéletre, hanem... bujálkodásra is, bár ecchi és NEM hentai. A közepe táján már a srác fiatal férfi, olykor szexel még a csajjal.


Félig meddig ilyen:


Kuzu no honkai: nekem nem tetszett igazán, mert mereven utánozza a hétköznapokat. Bár tinilány+tinisrác páros is szerepet kap, de egy felnőtt nő ravasz módon szexuálisan kihasználja a tinisrácot.


30-sai no Hoken Taiiku _ [Thirty-Year Old's Health and Physical Education]: romkom, ecchi, felnőtt. Nem tetszett, a 3.résznél dobtam. Viccesen bemutatja, 30 éves szüzek kapcsolatát, első sex, stb., legalábbis ez rémlik, évekkel ezelőttről.

2022. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!