Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok felnőttekröl szóló...

Mondanátok felnőttekröl szóló romantikus animéket?

Figyelt kérdés
Pl, Otaku for love is hard
2022. márc. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Kuttsukiboshi:

két részes OVA, ha jól rénlik, két huszonéves leszbikus nő románcáról, de emlékeim szerint iskolás éveikre is visszaemlékeznek benne.


Josei (felnőtt nő) kategóriánál lehet rálelni felnőtt romantikusra, ami nem valami gyakori. (A josei kategóriának egy része ilyen.)

2022. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
"Nana" című animesorozat. Valami 40-50 részes anime. Huszonéves lány, Nana albérletet keres, majd az általa rajongott huszonéves zenészfiúval akad össze, így indul.
2022. márc. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

2, nem így indul :)


Méz és lóhere, Golden Time, Nodame Cantabile, Paradise Kiss, Natsuyuki Rendezvous, Wotaku ni Koi wa Muzukashii

2022. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NHK ni youkoso!
2022. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

A nanát láttam, meg még egy kettőt, de akad egy kettő amit még nem láttam és amire kiváncsi vagyok, köszönöm.

2022. márc. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!