Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a helyzet a Deaimon c....

DeMoR kérdése:

Mi a helyzet a Deaimon c. animével?

Figyelt kérdés

Hello ^^/


Látom a myanimelist-en ( [link] ), hogy már befejeződött, de magyar felirattal csak az "üres" linkek vannak és már a második részt sem lelem. Lehet nem is készült végül el a hun sub, vagy csak ilyen félistenek a készítők, hogy mindenhonnan leszedették (copyright téma)? :o


Előre is köszönöm a válaszokat! ;D



2022. okt. 22. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Uraharashop fordítja, úgy tudom, hogy még nem végeztek vele. Az oldalukon meg tudod nézni, azt hiszem, regizni kell hozzájuk.
2022. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D Valamiért újra kellett regisztrálnom, de most már megleltem, a túlvilágon 10 év szolgasággal majd meghálálom. <3
2022. okt. 23. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv. Bocsánat hogy idetolakodom de köszönöm infot #1-es. Én is kiváncsi voltam már 1 ideje rá. :)
2022. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!