Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mo Dao Zu Shi / Grandmaster...

Mo Dao Zu Shi / Grandmaster of Demonic Cultivation lesz idén 3.évad vagy elmarad a vírus helyzet miatt ?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam idén oktoberben jön az anime 3.évada de tekintve , hogy minden tolódik jövőre a pandémia miatt...Tudtok erről valamit ?


Valamint nem értek valamit a sorozatból. Aki keni vágja a storit meg a szereplők mibenlétét az jelezze és akkor kérdeznék :).



2020. júl. 23. 23:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy miért csak 8 részes lett a 2.évad ? A 3.évad hány részes lesz ?
2020. júl. 24. 00:48
 2/9 anonim ***** válasza:

A harmadik évad úgy tudom 10, vagy 11 epizódos lesz. Szóval nem sok.

Hogy elmarad-e a harmadik évad, vagy sem, erről nem tudni semmit.

2020. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az előszereplős sorozatot. Kicsit más a sztori, de legalább befejezett.
2020. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte kívülről ismerem a sztorit, láttam a sorozatot (kétszer) meg olvastam a könyvet is, szóval tőlem nyugodtan kérdezhetsz :)
2020. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es akkor majd írok privátban.
2020. júl. 24. 22:13
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudnátok hasonló shonen ai vagy BL mint ez az anime? Középkori japánban akkori korhű ruhákban legyen benne sok humor valamelyik fél játsza a nehezen kaphatót.


De nem kínai/mandarin nyelvűre gondolok.

2020. júl. 24. 22:16
 7/9 A kérdező kommentje:
szia.Lehet , hogy azóta már tudod, de azért leírom, teljesen biztos, hogy esz 3.évad asszem jövőév elején de előtte lesz chibi sorozat, abban talá a sorozatban kimaradt incselkedések lesznek a középontban;)
2020. okt. 27. 11:49
 8/9 Maio válasza:
szia a 3. évad 1-3 ig fent van indán
2021. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3. Évad magyar fordítással 3. Részig van fenn, egy ideje nincs feltöltés, valaki ha megtalálja tud linket küldeni ide?
2021. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!