Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 5-toubun no Hanayome film...

5-toubun no Hanayome film végeredmeny kibeszélő. Ti mit szoltok a sorozat fináléjához azaaz a filmhez? SPOILER annak aki nem látta a filmet

Figyelt kérdés

Rajtam kívűl kinek tünt fel még,hogy nyílvan Yocuba lesz a feleség miután meglátta,hogy Yocubának masnija van , Fuutaronak masni tincses haja?

Nyílván nem veletlenül lettek igy rajzolva gondoltam én.

Ha reálisan nézzük Miku illik össze egy párként Fuutarohoz személyisegileg.

Oké,hogy Fuutaro a mindig vidám lányokat szereti de ezen kívül semmiben sem hasonlítanak max egy gyerekori vágyban.

Fuutaro max tisztelte Yocubát de belé nem szeretett (tiniként).


Már nem emlékszem,hogy tudtam meg,hogy Yocuba a képen lévő lány vagy nem tudta meg?


Ki volt Rena? Ha Yocuba akkor elég hitrltelen a múlt elengedése rész..Vagy Ichika volt?


Miert kett sárga Fuutaro szeme ? Studio váltás történt?


Tudok még ezen és a Nisekoin és a Nyankoin kívűl hasonló animét ajánlani, szép garfikával?

Csaj vagy pasi harem valasztássala végén.

A Shufflét ismerem még meg a Vampíros romkomookat is mind.



2022. nov. 16. 13:34
 1/6 AlexKieninger ***** válasza:
Nem tudom szerintem Itsukinak sokkal jobb a kémiája Fuutarouval, mindig civakodtak meg szívatták egymást ami vicces volt, de így is tetszett hogy végül Yotsuba lett a mennyasszony.
2022. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itsukiban en is gondolkottam de most 2.ra nezve, bem volt köztük kémia, meg ő a legfiatalabb,valahogy nem klappolt,hogy legkissebbel jöjjön össze, bár a tanárrá válás vonal indokolt lett volna.

Persze oké,hogy FuuésYocuba hasznosnak akarták érezni magukat ,hogy legyen egy mondvacsinált indok, de valahogy akkoris erőltetett páros a szemeben.

2022. nov. 16. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:

*mármint rosszul írtam Fuutaro nem egy vidám szemelyiseg nincs olyan,hogy ezen kívűl mert nincs bennük semmi közös, max a kemeny munka,hogy jobbak legyenek de ez melyik lányról nem mondható el aztán?

Idegesitő volt,hogy csak a vágyakozást láttuk végig Fuutaro reszeről de a jelenben nem mutatott semmi szerelmes gonolatot, ezért hiteltelen számomra az egész.

De pedig annyira jó volt, a filmet viszont elszúrták.

Nagyon jó lenne ha írna olyan is aki tudd benfentes dolgokat a mangakáról.

Pl én azt olvastam valaki azt írta ,hogy a mangaka végúlis kiégett a végére ezért lett szarul tálalva a befejezés, de végig Yocuba volt a vefutó akit a felesegéről mintázott.

2022. nov. 16. 21:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Csori Mikut ugy sajnálom, az ilyen karakterek sosem tünnek ki, annyi tulzottan romantikus szituja volt Fuutaroval,hogy már már dühit ő,hogy nem ő lett a befutó.

Szegény Icikáert is megszakad a szívem, mert őia találkozott kiskorában vele , erre a testvérét választják...Mondjuk nem emlészem ,hogy Icukin kívűl a többiek is tudják e ,hogy találkoztak kiskorukban.


Ki volt az aki megkongatatta a haragot Fuutaroval a 2.évadban?

2022. nov. 16. 21:53
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérdéek a filmből: mi voltt Yocubátol aza reakció amikor a gyerekori varátnő feltünt és kötekedett a lányokkal, azt nem értettem...


A lányok igazi apjáról való fejezeteket kihagyták? Honnan tudtak,hogy ő az, már úgy kezelték őt mint akik túllépetek ezen..

2022. nov. 17. 21:50
 6/6 A kérdező kommentje:

Hy!

Mikor van az a jelenet mikor Furarot es a lányát mutatják a jövőben?

Hányadik rész?

2023. okt. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!