Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach-ben a Soul Society:...

A Bleach-ben a Soul Society: The Rescue arc alatt az allabi bárbajok közül ki kerülne ki győztesként, ha megküzdenének?

Figyelt kérdés

Yamamoto vs Aizen

Yamamoto vs Ichigo



#párbaj #Bleach #Sosuke Aizen #Soul Society: Te Rescue
2022. nov. 22. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Yamamoto vs Aizen

- Yamamoto valszeg vesztene Aizen ellen mert őtis tudja illuzinálni Aizen. Ennek ellenére Aizen csak a Wonderveissel mert kiállni Yamamoto ellen. De ebben az arcban nem szerepelt Wonderveis. Aizen valoszinüleg elmenekülne, mint ahogy tette is elszökőtt a Hogyukoval.


Yamamoto vs Ichigo

- Egyértelműen Yamamoto.

2022. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Erre nagyon kíváncsi voltam, mert mégcsak most tartok az 55. résznél és Yamamoto erejénél rögtön láttam, hogy veszettül jó, pedig alig láttam még valamit, de a másik kettőről is hallottam hírből dolgokat így nem tudtam dönteni.
2022. nov. 22. 23:11
 3/10 A kérdező kommentje:
És szerinted Aizen vagy Ichigo nyerne itt? Hallottam olyat, hogy itt találkoznak, de csak ennyit tudok. Ebben sem vagyok biztos?
2022. nov. 22. 23:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, azóta rájöttem a válaszra az elsőből mikor figyelmesebben elolvastam.😅
2022. nov. 22. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Najo bocsi a spolierért de Aizen a 63 rész környékén fogja elhagyni a Lekek Világát a Hogyukoval. Nyílván ha akkor ott úgy érzi szűkséges bármelyik kapitánnyal akkár a főkapitánnyal párbajozni valoszinűleg harcolt volna.... De mint írtam bár midnegyik kapitány Aizen illuziója alatt van mert mindegyik látta a kardja Shikai szintjét. De majd létre hozza a Wonderveiss nevű lényt külön azért hogy Yamamotot legyőzze.
2022. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha gondolod csatlakoz, és aki olvassa és szereti a sorozatott nyugodtan csatlakozzon ehez a Bleach csoporthoz. Szeretném ha elérnénk a kétezer tagot :D Új részek általában minden hétfőn vannak a spolierekre úgy ahogy ügyelés van, viszont szerdánként azt adott részről van spoleres kibeszélő poszt és az adott részről szerdánként mehetnek a spolierek, szóval okosan kell bőngészni aki tényleg semmit nem akar tudni ha csak most kezdi a sorozatott egy két dolog spolier lehet neki az új sorozatban.....

[link]

2022. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a 63 rész környékén Aizen is Ichigo találkozik :D
2022. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. :) Ránéztem a csoportra és így elsőre tetszik. :) Amúgy még most jutott eszembe, hogy szerinted ezalatt az idő alatt volt még olyan kapitány, akit Ichigo nem tudott volna legyőzni?
2022. nov. 23. 07:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Kyoraku-t, és Toshirot szerintem akkor ott azzal az erővel nem tudta volna legyőzni. De mind Ichigo és a többiek is át mennek a sorozat folyamán karater változáson és nő az erejük.
2022. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ichigo akkori erejével Zarakit és Byakuyat sem tudta volna legyőzni ha Aizen nem segít neki a háttérből.

Egyébként meg Gint még az Aizenes arc végénél sem tudta legyőzni Ichigo, esélye nem volt.

Szóval a 3. Évadnál az összes kapitány legyőzné Ichigot, kivétel:

Soifon, Ukitake(ha nagyon beteg),Komamura,Tosen es kb ennyi

2022. nov. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!