Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball Super-t feliratt...

A Dragon Ball Super-t felirattal vagy magyar szinkronnal jobb nézni?

Figyelt kérdés
A Dragon Ball Kai-t láttam eddig, azt feliratosan néztem, tetszett is úgy. Az ugye nem is volt szinkronosan. A Dragon Ball Super viszont van, csak nem tudom nem-e lesz zavaró ha hirtelen magyar szinkronhangokra váltok, illetve, hogy érdemes-e, mert sokszor van, hogy az eredeti szinkron a legjobb. Ti, főleg akik látták a sorozatot, mit tanácsolnátok?

2022. dec. 20. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézz bele a Dragon Ball Super szinkronizálásába, és döntsd el magad, hogy jól sikerült-e.


Koltai Judit (Goten) és Szokol Péter (Trunks) szinkronizál:


[link]


Kapácsy Miklós (Champa) és Csifó Dorina (Vados) szinkronizál:


[link]


Azért linkeltem ezeket a videókat, mert ezek a fő történet szemszögéből nem spoileresek.


A szubjektív vélemény az, hogy szeretem az eredeti japán szinkront, de szerintem a magyar változat is alapvetően jól sikerült. Szóval nyugodtan nézheted magyarul is.

2022. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg elég jónak tűnnek. Arra jutottam, hogy nézem most a magyar változatot, aztán esetleg ha később újranézném valamikor, akkor pedig az eredeti szinkronost. :D Köszönöm szépen a válaszod!
2022. dec. 20. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó szórakozást a sorozathoz! :)
2022. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesz! :D Köszi még egyszer és viszont kívánok szép estét és a legjobbakat Neked! :)
2022. dec. 20. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, viszont kívánom!
2022. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felirattal jobban szeretem nézni az összes DB-t mert általában eléggé félre van fordítva és a cenzúrázott francia szöveg fordítása az egész. De a magyar hangok nagyon jók.
2022. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#7


A Dragon Ball Super anime sorozat fordítása nem a francia, hanem a japán eredeti szövegből készült.


(5-ös kommentelő vovoltam)

2022. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagyis a #6-os kommentelőnek szólt az előző válaszom.
2022. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
De jó lenne, ha újra leszinkronizálnák a Dragon Ballt meg a Dragon Ball Z-t. A Superhez igazítva.
2022. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül így, hogy japán szinkronnal kezdtem el nézni az előző évadokat, így fura volt magyar szinkronnal csekkolni és ezért a japán szinkronos verzió megtekintése mellett döntöttem 2. nekifutásra. :D
2023. jan. 28. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!