Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudok magyar szinkronnal/felir...

Tudok magyar szinkronnal/felirattal jó animéket?

Figyelt kérdés
Ti miket ajánlotok? Inkább a szinkron lenne jó, de jöhet a feliratos is

2018. jan. 12. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Hellsing

Devil May Cry

Inuyasha

Bleach

Pokémon

2018. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
88%

Szinkronosan Death Note, Tokiói Keresztapák, mást nem láttam és nem is akarok, mert egyszerűen rossz hallani magyarul. Esetleg még a Méz és Lóhere, annak nem tűnt olyan rossznak a szinkronja.


Feliratosan meg azt, amilyen műfaj érdekel.

2018. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Lovely Complex

Amolyan shoujo, romantikus anime, aranyos sztorival. Én imádtam, ez volt az első anime amit láttam.

2018. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vivus123 ***** válasza:
73%
Vándorló palota
2018. jan. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
FMA
2018. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műfaj érdekel? Így a semmiből azért nehéz ajánlani.


A Fullmetal Alchemist Brotherhoodot mindenképp nézd meg szerintem; még a legjobb barátnőmnek is tetszett, pedig ő nincs oda az animékért. Magyar szinkron is van, Fullmetal Alchemist: Testvériség címmel.


Ha egy klassz vígjátékot szeretnél látni, akkor ajánlom a Sakurasou no Pet na Kanojo-t (ez egy picikét romantikus is) Nichijou-t és a Danahi Koukoisei no Nichijou-t is.


Ha romantikus érdekel, akkor Toradora mindenképp, meg aztán Kaichou wa Maid-sama, Ao Haru Ride. A Sukitte Ii na yo-t is sokan szeretik, de ez szerintem borzalmas.


Történelmiből elsősorban a Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi-t ajánlom, ez epizodikusan elmeséli a Hyakunin Isshu legszebb szerelmes haiku-i (japán versei) történetét.


Ha érdekel a sport, akkor ajánlom a Haikyuu-t (röplabda), Yuri on Ice-t (műkorcsolya), Ballroom e Youkosou-t (kompetitív társastánc) és a Chihayafuru-t (karuta).


Most hirtelen, kútfőből csak ennyit tudtam összehozni, de nyugodtan érdeklődhetsz még privátban is, ha gondolod.


17/L

2018. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, elírtam: *Danshi Koukousei no Nichijou
2018. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az oké, hogy nem vagyok egy animeszakértő, na de 0 százalék? Hogyhogy?
2018. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!