Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Komolyan ez a DOMESTIC GIRLFRI...

Komolyan ez a DOMESTIC GIRLFRIEND vége?

Figyelt kérdés

Ez ugye csak 12 részes anime. Vagy van még része, vagy film, vagy OVA, mert ez így...ezmiez?


Spoiler!


A srác, mint író elindul a csúcs felé, és nem a tanárnő után megy, hanem annak az ijesztő kislánynak a szexjátéka lesz?

Ez nagyobb baromság, mint az, hogy Hachiman az Oregairu sorozatban, nem a tanárnővel jött össze.



2022. dec. 31. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a vége, olvasd el a mangát. Az anime nincs befejezezve.
2022. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1.


Spoiler!


Manga. Akkor, ha jól értem, a kislány felcsináltatja magát a sráccal, de az mégis a tanárnőt veszi el?

De a tanárnő akkor már nincs kómában, azaz nem csak a képzeletében játszódik az esküvő, ugye?

2022. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Mi az hogy az hogy Hachiman oregairu-ban nem a tanarovel jott ossze? Tanarnonek semmi dolga van nem volt Hachiman-al, es nagyon nyilvanvaloan lathato volt a love triangle:D
2022. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

3.-nak.


Én azt vártam, és at láttam bele. De nem csak én, több külföldi anime oldalon is ezt várták, és sok helyen ezért is kapott alacsony minősítést.

Idehaza ma néztem pont FireReject videóját, és ő is a Haci + sensei románcot várta. https://www.youtube.com/watch?v=veKyrj2jlQc

De az 1. évad OVA része, gyakorlatilag teljesen ezt a szálat vezetné fel a 2. évadra, de sajna... E miatt én is minden hazai és külföldi oldalon lepontozom ezt az anime szériát.

2022. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gali2 ***** válasza:
67%
4- Már meg ne haragudj, de ez egy hülyeség...... az is hülye aki ezért pontozta le, meg az is aki ezt így beleképzelte, ilyen hülyeséget se olvastam még animével kapcsolatban.... XDDDDDD Ezért le pontozni... XDDDDDDDDDDDDDD
2022. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gali2 ***** válasza:
Meg hogy várhatja el valaki 1 évad OVA után hogy majd valamikor a 3 évad elején hirtelen felveszi azt a szálat, a tanárnővel, XDDDD hagyjuk már...
2022. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Megnézted ezt? https://www.youtube.com/watch?v=veKyrj2jlQc 10:10-től a lényege. Meg a végén, hogy más csajt várt a nép: https://www.youtube.com/watch?v=temOEQ9T9kU

SPOILER!


Ezért is van a vidójátékban olyan befejezés lehetőség, ahol összejön a dolog. Esküvőig.

2022. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gali2 ***** válasza:
68%

De ember!!!!! AZ ANIME 3 SZEREPLŐ KÖRÉ ÉPÍT!!!!!! LOGIKA!!

Már a második évad közepén egyértelmű kik körül forog a sztori, erre húzzuk le az animét mert nem a tanárnővel jön össze... hát szerencsére csak a kisebbség gondolkozik így...

Másfelől, hiába van benne a videójátékban, egy sztori ami 2 évadon keresztül 2 lányt tart szem előtt... egyértelmű nem fog a 3 évadban egy új szállat nyitni, esetleg csinálnak hozzá egy pár részes OVA-t, amiben összejönnek, de nem több...

Ilyenért lehúzni... mondjuk MAL-on még mindig 8:37-en van, szóval nem kell aggódni... XDD

2022. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Amerikai pite 1. A film végén, már-már el is felejti a néző, hogy létezik Finch, a "kulagép", amikor egy olyat "biliárdozik", hogy (És ezt nem én mondom, hanem filmszakértők tollából olvastam!) megteremtette a MILF műfajt. Hiába volt korábban is hasonló filmklasszikus, pl.: Diploma előtt, Kamaszkorom legszebb nyara,..., mégis ez ütött KO.-t. És SENKI, de SENKI, nem várta. https://www.youtube.com/watch?v=YfraJuuI-ts
2022. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gali2 ***** válasza:
50%

Rendben van, viszont az egy film amiben több karakter is előtérbe helyeződik,(főszereplők akik mind fiúk!) Finch pedig egyike ezeknek, megismétlem, 3 személy körül forog az anime, hidd el nagyobb víz hangja lett volna ha a végén valami úton módon a tanárnőt választja...

Teljesen két külön világ, de megértem mit szeretnél mondani, viszont ezért alul értékelni... már már személyes indoknak tűnik..

Egyébként nem vagyok a tanárnő ellen, én is őt választottam volna Hachiman helyében...

2022. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!