Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Comic Con mennyire esett...

A Comic Con mennyire esett pofára vagy teljesített jól itt?

Figyelt kérdés
Valahol még talán 2020-ban vagy 19-ben harangozták be, de ugye az elmaradt. Azóta én azt hittem nem is próbálkoztak de láttam, hogy már volt. Tekintve, hogy itt már évek óta MondoCon helyettesít minden ilyen rendezvényt (bár animés fő témával) kedvezőbb árakkal, és összeszokott közösséggel mennyire tudta megfogni a comic con az embereket?

2023. jan. 16. 21:13
A kérdező szavazást indított:
MondoCon
Comic Con
Mindkettő
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mondocon nagyobb pofáraesést csinált a nyáron, a comiccon meg befut majd lassan. Bár hasonló a célközönségük, mégis más az összetétel, a mondoconra jobban elmennek a fiatalok, mert olcsóbb, a comicconon meg főleg a felnőtt korosztály volt.

Lesz idén is comiccon ráadásul, szóval akkora fail csak nem volt. Ráadásul a nagyobb külföldi rendezvényekhez hasonlóan ez is évi egyszer van. Ráadásul szerencsétlenek indulásába a covid azért rendesen beleszólt.

2023. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!