Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A most futó animékből van...

A most futó animékből van olyan amit dobtál, ha igen melyiket és miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdek beléjük. 'Isekai Nonbiri Nouka' valószínűleg dobva lesz, mert nem szól semmiről és vannak sokkal jobb semmiről nem szóló sorozatok.


A másik, ami valószínűleg megy a levesbe a 'Otonari no Tenshi-sama ni Itsunomanika Dame Ningen ni Sareteita Ken'. Az első részt most néztem meg és egyszerűen olyan élettelen és taszító volt, hogy ilyet már rég láttam. Nem tudom, hogy a szinkronmunka vagy a hang dizájn az oka, de ezek egyikére tippelek. Kétszer olyan hosszúnak érződik egy rész, mint amennyi.

2023. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NieR:Automata Ver1.1a

- Úgy érzem, ezt nem olyanoknak csinálták, akik nem játszottak a játékkal, ami elég gyakori adaptációs probléma. Emellett 9S az agyamra megy a történet pedig 4 rész után sem mutatta nagyon a jeleit, hogy össze akarna állni.


Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

- Dögunalom. Ez is csak egy olyan sorozat, ahol két cuki szereplőt összezárnak és abban kell gyönyörködni, hogy milyen cukik együtt.


Maou Gakuin no Futekigousha S2

- Ugyanaz, mint az első évad.


Isekai Nonbiri Nouka

- OP főhős háremet épít a tudtán kívül és semmi egyéb. Bíztam benne, hogy ha már az elején onnan indult a dolog, hogy vadházasságba kezd a vámpír lánnyal, legalább abból lesz valami, de nem.

2023. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!