Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A most futó tavaszi szezonos...

A most futó tavaszi szezonos animékből melyikben csalódtatok negatívan és melyikben pozitívan, melyik meglepően jó, annak ellenére, hogy rosszabbra számítottál első látás alapján?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami abszolúte pozitív csalódás volt, az a Tomodachi Game - azt hittem egy újabb haláljátékos cucc (ami amúgy zsánerem, ha jól megírt), szóval mondom belenézek. Erre eddig elég jól megfogott - jól kezeli a megfelelő suspense adagolást, pont akkor csap arcul, amikor végre elaltatta a gyanakvást. Ha akarom, ha nem, kíváncsi tett, mi lesz még itt.


Szintén nem számítottam rá, hogy ez a Nehéz a mob karakterek élete, vagy mi a címe, ilyen szórakoztató lesz, de szintén elnézegetem időtöltésnek, ahogy kijön az újabb rész.


A doraakármi (cukrászdás kislány meg a tékozló fiú aki apja akar lenni) is elég cuki, remélem marad is.


Úgy tényleges negatív csalódást nem igazán tudok felmutatni, idei szezonból még nem dobtam semmit, amit elkezdtem - meglepően jó a felhozatal, szerintem.

2022. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Később kezdtem el, így nem volt még mindenre időm (némelyiket 1 rész alapján értékelem),

negatív csalódások (a meglévő hype miatt jobbra számítottam):

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, a lányt hypolják, de minden más elég gyengusz

Tate no Yuusha, első évadhoz képest nagyon összecsapott és unalmas lett

Spy x Family, nem rossz, de szerintem túl van értékelve (illetve emiatt magas lett a léc nálam)

Tomodachi Game, érdekesek kicsit a játékok, de a karakterekhez zéró kötődésem/érdeklődésem van, ráadásul az első pár percben ömlesztve megkapom az összes karakter leírását, amire van 3 másodpercem

Shokei Shoujo no Virgin Road, mondjuk nem vártam tőle semmit, de az első epizód kb. felesleges volt és félrevezető, a főszereplőt nem sikerült megkedvelnem

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi, CGDCT anime lenne kb., csak sajnos egyáltalán nem érzem cukinak őket és viccesnek sem


pozitív csalódások:

Paripi Koumei, jók a zenék, szerethetőek a karakterek, egyenlőre szezon kedvence nálam

Dance Dance Danseur, balett olyan távolt áll tőlem, hogy leírhatatlan, Ballroom e Youkoso-ra emlékeztet, csak normálisabb(?) fiúval (sajnos kénytelen vagyok angolul nézni)

Deaimon, jókis slice of life cuccnak ígérkezik

Summertime Render, időutazásos, mystery, csavarokkal, remélem nem rontják el

Kakkou no Iinazuke, Nisekoihoz hasonlít cseppet, így kb. annyit is várok tőle, egyenlőre szórakoztató


vegyes:

Aharen-san wa Hakarenai, első rész alapján új dolog volt és szórakoztató, csak látszólag ezen a poénon ül az összes többi rész is

2022. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Shield Hero season 2 számomra csalódás, az első évad sokkalta jobban tetszett.


Otome Game Sekai, azt hittem rossz lesz és unalmas de meglepően szórakoztatott, és tetszik is.


Yuusha Yamemasu, ebben is pozitívan csalódtam úgymond, szintén egészen tetszik.

2022. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!