Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » HONZUKI NO GEKOKUJOU SHISHO...

HONZUKI NO GEKOKUJOU SHISHO NI NARU TAME NI WA SHUDAN WO ERANDEIRAREMASEN Az az Ascendance of a Bookwork Senki semv szereti az itt lévők közül? A 2 openingben ki lehetett a ferfi Main mögött?

Figyelt kérdés

Ugynais beírtama címét es semmi de aki ismeriés szereti.


Ledaráltam az összes évadot és iszonyta kiváncsi vagyok ,hogy alakul a Main élete az akademián a sok új szereplővel es Sylester lányaként



Az lenne a kérdésem, a 2 openingen árnyékként Maint multbeli alakjat látni ahogy hátrafordul egy pasi felé.

Ki lehetett szerintetek, ez egy jövőbeli utalás a 4.évadhoz?

Maint múltjából?

Király lenne ha találna az akademián olyat aki olyan mint ő.


Amúgy azért nem mondanam 100%san jónak az animét.

Fura nagyon eltúlozták ,hogy az hagyján,hogy Maint 5évesen ennyire fejlett legyen , de ,hogy mindenki más is az a gyerekek közül már idegesitő volt.Na persze ez az élvezhetőség miatt van.

Meg borzalma volt mindíg belegondolni,hogy már egy kiforrot létező személyiség semmivé vált mert Main beleköltözött...



#kislány #fantasy #mágia #HONZUKI NO GEKOKUJOU SHISHO NI NARU TAME NI WA SHUDAN WO ERANDEIRAREMASEN
2023. febr. 16. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, sose hallottam róla, viszont a címe érdekesen hangzik, mesélhetnél róla még! Nem raktam szótárba ezt a kígyózó címet, de valami könyvmoly lehet a főnökké válása érdekében...(?) Legalábbis fejből úgy sejtem, a hon+suki = könyvszerető, azaz könyvmoly (honzuki), bár a japán nyelv tele van azonos alakú szavakkal, a kanjit még nem néztem meg, mivel írják; shishou= főnök, "ni naru" = olyanná válni, "tame ni" = érdekében.


Az angol címe ezek szerint átköltés.


Szóval felcsigáztál mi lehet ez. Gyerekzsenikről szól? Ez részben olyasmi, mint a Charlotte?

2023. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én az első évadot láttam ebből, és nagyon tetszett, aztán mielőtt berendelték volna a második évadot, még azelőtt olvastam bele a light novellekbe, amin alapul az anime, érdekelt mi fog történni a jövőre nézve, és hát akkora csalódás lett számomra a sztori, és hogy mi lett a fő karakterekkel hogy a második évadot már meg se néztem, nem is érdekel már
2023. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.

Én csak automata google forditoból tudom, de valami olyasmia japan hosszúcím,hogy nincsnek meg az eszközeim,hogy kónyvtáros váljon belőlem.

Ami amúgy hülyeség mert max az elejen volt, így aztán minden simán megy..

A rövidebb az egy angol cím


Meséljek róla,hát nekem csak a kapcsolat rendszerekek ahogy felvannak építve a kislányhoz való viszonyulás mega bishonenek miatt tetszett de alapvetően tipikus isekai ,hogy a főszereplő zseni egy kisgyerek testébe zárva ami itt sem zavar különösebben senkit...

A lényeg,hogy ebben a világban ,hogyan születik meg a könyv tömegyártása a kislány által és,hogy hogyan éri el azt,hogy mágus feltaláló és könyvtáros lesz egyszerre a végére (nem olvastam mangát).

NE SPOILEREZZETEK LÉGYSZÍVES!

2023. febr. 18. 18:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Leginkább 7-10-13 éveseknek szánták az animét ami meg is látszik de nagyon..
2023. febr. 18. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, most nézem egy másik kérdésnél, amit láttam bár korábban, de akkor még nem figyeltem fel erre:


"Egy könyvmoly felemelkedése" - mégiscsak jól fordítottam, legalábbis szavakból összeraktam, hogy "shisho":vezető; "ni naru tame ni": az azzá válás érdekében; "honzuki": könyvmoly (a "hon" és a "suki" szavakból következtettem).


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1213..

2023. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En is ezt írtam de ok.

Felkelltettw az érdeklődésed, nézni fogod?

2023. febr. 21. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Először felkeltetted, utána elbizonytalanítottál e mondatoddal:

"Leginkább 7-10-13 éveseknek szánták az animét ami meg is látszik de nagyon.."

Vagy ezt nem erre az animére értetted?


A kettes válasza után is bizonytalan lettem, hogy megnézzem-e:


"érdekelt mi fog történni a jövőre nézve, és hát akkora csalódás lett számomra a sztori, és hogy mi lett a fő karakterekkel hogy a második évadot már meg se néztem, nem is érdekel már"


Na meg kb 30-40 félbehagyott (folytatni tervezett) anime áll előttem. :-)

2023. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát..az 1.évad 1.fele uncsi tudd lenni. Azonkívűl,hogy gyermeteg. Inkább azoknak való akiket a könyvkészítés es akereskedelem érdekel, na meg a bishonenek.

Azert írtam,hogy kiskamaszoknak való mert a főszereplő kislány azt (is) jelképezi mik egy (közepkoban) kislány vágyálmai.

Lovagok akik megmentik, varázserő, legjobb fiúbarát, fontosnak érezheted magad, kényesztetnek cipelteted magad.


Hát akit megfog azt megfog, néz bele es meglátod ,nekem a 3.oprning tetszett az első2 olxan erőltetett..

2023. febr. 24. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!