Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez esetleg valami ritkaság...

Ez esetleg valami ritkaság vagy értékesebb a többi nyomatnál? (több a leírásban)

Figyelt kérdés

A Citrus című manga első kötetének angol fordítású kanadai első nyomata (2014 decemberi nyomat) mennyire számít ritkának a maga kategóriájában? És esetleg van az értékében valami eltérés a többi nyomattól?


Tudom ez nem egy japán első nyomat, de attól még első.

(Igen a hátuljában ott van a 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 számsor.)



2023. febr. 23. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
És ebből úgy véled, ez az első nyomat? Semmiféle értéke nincs pluszban.
2023. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg a 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 azt jelenti hogy első nyomat (vagy nyomtatás?) a papír alapú dolgokban. Már amiben van ilyen, mert mi magyarok nem igen szoktuk ezt bele tenni semmibe.
2023. febr. 23. 17:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak mivel a google nem igen ad ki mást mint webshopokat ezért itt tettem fel a kérdést, hátha tudja valaki, hogy a maga kategóriájában mennyire számít ritkának.

Az értékét illetően meg csak kíváncsiság volt, nem úgy tettem fel a kérdést, hogy hű de nagy árakra számítva. Mivel már maga a tény, hogy 1-es re végződik egy hatalmas mázli azt tekintve, hogy puszta véletlenből lett csak 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 benne nem pedig mondjuk 10 9 8 7 a példa kedvéért.

Csak úgy kíváncsiságból "miért ne" alapon tettem hozzá a kérdéshez az érték részt.

2023. febr. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!