Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Haikyuu manga van magyar...

A Haikyuu manga van magyar nyelven? És érdemes lenne elolvasnom ha láttam az ödszes részt animében? Pl tartalmaz ojandolgokat amit az anime nem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, nincs magyarul. viszont mivel az anime még nincs befejezve, a manga pedig igen, ezért bőven érdemes elolvasni. de egyébként a már meganimált részekből is hagytak ki néhány jelenetet ami a mangában benne volt, de ez mindennél így megy, igazából egyik sem lényeges, ha az lenne belerakták volna az animébe is.

manga részekhez mérve az animét 293-nál hagyták abba (ez a 33. kötetben van). összesen 45 kötete / 402 része van a mangának.

szóval egy évad még simán ki tudna jönni az animéből, de a legújabb hírek szerint csak 2 film lesz belőle. ezt is már több hónapja harangozták be, hogy (elvileg) nem 5. évad, hanem a 2 film lesz. de pontos időpontról még nem tudok, illetve lehet csak álhírek voltak ezek is.

de igen, szerintem érdemes elolvasni:)) ez a legtöbb sorozatra/filmre igaz, hogy a mangában több minden van és sokszor jobb is

2023. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg tudod-es hohy hol lehet rendelni Haikyuu mangát (akkor angolul)?
2023. márc. 5. 19:50
 3/5 Agnik_ ***** válasza:

Azt ne tudom, hogy hol lehet rendelni, de van egy csomó netes oldal ahol mangát tudsz olvasni.


pl.mangago


[link]

2023. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm
2023. márc. 6. 06:11
 5/5 anonim ***** válasza:

én enbook-ról rendeltem meg mindet:D viszonylag jó árban vannak és nem telt annyira sok időbe, míg kiszállították

(1-es vagyok)

2023. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!