Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen mangákat tudok ajánlani...

Milyen mangákat tudok ajánlani egy "kezdőnek", aki még most ismerkedik vele?

Figyelt kérdés

Bár korábban is láttam mangát, csupán idén kezdett különösebben érdekelni.

Olyanokat szeretnék olvasni, amelyek romantikusak, fiú-lány szerelem, akár suliban.

Nem túl erőszakos érdekel.


Ecchi mérsékelten lehet benne,de hentai nem.

Huszonéves férfi vagyok.



2023. márc. 25. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia, az egyszerűség kedvéért bemásolom a két héttel korábbi válaszom, kiegészítéssel:


Ez a kettő tetszett nekem, slice of life műfaj:


Onanie master Kurosawa (A satírozása a figuráknak ronda -lévén doujinshi, azaz amatőr, és azoknál hol jó, hol csúnyácska a grafika-, viszont a történet ötletes, és sodró lendületű!).


Nineteen, twenty-one (ez utóbbi délkoreai, azaz manhua, és színes). 21 éves lány és 19 éves fiúő barátsága. Nem romantikus, inkább baráti. Kóborcicákat mentenek.



A kedvenc animéim mangái közül olvastam néhányat, de csak részlegesen:


Ao Haru Ride, kifejezett sulis kamasz romantika (49 fejezet, csak néhány fejlzetig jutottam), az anime, sőt, a live action kifejezetten jó, azokat ismerem végig!

Kokoro Connect: animében láttam végig mind a 13+4 részt, zseniális lélektani slice of life, inkább felnőtteknek, szóval hajrá! Viszont, sajnos mangában nem nagyon ismerem, csak az első néhány fejezetet.

Air: detto. Első néhány fejezetet ismerem, animében kifejezetten igényes ez is (mégpedig az anime SOROZATot ajánlom főleg). Ez inkább egy beteg 10 éves kislányról szól és gyámjairól elsősorban.

2023. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok javaslatodat, mind izgalmasnak ígérkezik. Szakítok időt az elolvasásukra mindenképpen, s az animét is megnézem majd.
2023. márc. 30. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!


A tisztelt moderátoroknak se árt egyébként, ha tudnak róla, hogy egy bizonyos 65%-os troll meg igazán leszállhatna már az animeközösségről, aki sorra pntozza le a válaszainkat, megtévesztve a kérdezőket... Lepontozni azt kell, ami káros/haszontalan válasz.


Meg lehet nézni, az egész márciusi animés kérdéseknél, ahol van legalább egy lepontozás, zömében valamelyik 65%-os csinálja,


tehát ámokfutó troll az illető. Alap nélkül szinte mindenkit lepontoz, hetek óta.

2023. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez elkeserítő, remélhetőleg mihamarabb lépnek. Szomorú, hogy ezzel szórakozik.

Remélem, hamarosan visszatérnek a zöld kezek.

2023. márc. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!