Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek PRO-KONTRA alapon...

Szerintetek PRO-KONTRA alapon melyik szériát lenne érdemes elkezdenie egy olyan kezdő játékosnak, aki most ismerkedik a fantasy/RPG-világokkal?

Figyelt kérdés
Írtam ki egy szavazást is, de alapvetően arra lennék kíváncsi, hogy mit miért vagy miért nem ajánlanátok. Előre is köszönöm! :)

2021. jan. 13. 02:21
A kérdező szavazást indított:
Dragon Age
The Witcher
Dragon's Dogma
Skyrim
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Skyrim vagy Witcher. Ezekbe elhet a legkönnyebben beletanulni. Skyrim kevésbé fogja a kezed, viszont alapvetően nem bonyolult játék, a Witcher meg ugye picit mélyebb ilyen téren ellenben elég erősen " megvezet " segít a dolgokban.
2021. jan. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A Witcher jóval lineárisabb, egy kezdő RPG-snek tökéletes, a Skyrimban már teljesen magadban vagy, igaz nem egy Morrowind szintű komplexitást kell várni tőle, de kezdésnek én akkor is jobban ajánlanám a Witchert.
2021. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Amiket ajánlok:

* Dragon Age Origins - régebbi, de imádom

* Morrowind - igen, ez nagyon "nehéz" és összetett, olyan értelemben, hogy nem fogja a kezedet, mint egy modern játék. Nem úgy van, hogy a térképen mutat egy helyet, oda kell teleportálj, és csinálj valamit vagy megölj valakit. Kell az emberekkel beszélgetni, és utalni fognak rá, hogy kb mit kéne csinálj és merre és hogy. Ha nem akarsz ilyennel vesződni, a folytatásai (Oblivion, Skyrim) nagymértékben le vannak butítva a plebs számára.

* Neverwinter 2 - régi, de vérbeli D&D RPG.

2021. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem kezdel el ilyesmit játszani, amíg nem vitted végig a diablokat.
2021. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden játék közül a két kedvencem a Dragon Age Origins és a Skyrim, így mindkettőt csak ajánlani tudom.

Dragon Age sorozatban szerintem az 1.rész -> Origins messze jobb a folytatásoktól. Nem egy bonyolult játék, könnyen érthetően különböző részekre van bontva, amiket teljesítened kell, a történet szerintem jó, én beleéltem magam és voltak olyan döntések, ahol igencsak elgondolkodtam mit tegyek.

Skyrim pedig open world, rengeteg küldetés és lehetőség van, nekem tetszenek benne a tájak is, hangulatos.

Witchert nem rég kezdtem el, az 1. rész tetszett, csak többször is indokolatlanul és idegesítően sok szörny volt, amikkel végezni kellett. Most a 2. részt játszom.

2021. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!