Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Való életben vannak hasonló...

Való életben vannak hasonló lányok mint Nagatoro vagy Uzaki-chan?

Figyelt kérdés

A következő két anime főszereplőiről van szó:

Ijiranaide, Nagatoro-san

Uzaki-chan wa asobitai


Szerintetek tényleg van olyan csaj, aki így viselkedik, mint ők?



2023. ápr. 1. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Pont olyan? Nem, vagy csak túl kevesen. :(

Hasonló? Ha arra alapozunk, hogy mindennek van valamilyen valóság alapja, akkor simán lehetnek. :)

2023. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Nincs

De lehetnek hasonló tulajdonságuak.

Nagyon ritka

2023. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem a kérdés, mert egyszerűen nem tudok elképzelni ilyen csajt. Legtöbbjük ma már full telefonfüggő, értelmes kommunikációra nem képes, nemhogy ennyire hajtson egy fiúra, aki tetszik neki.


Nagatoro az elég durva, de pl Uzaki még életszerű lenne, de úgy érzem ilyen csajok már nincsenek manapság.

2023. ápr. 1. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

#3

"Legtöbbjük ma már full telefonfüggő"

Azért ne tegyünk úgy, mintha Uzaki nem lenne a technológiától elszakadva. A történet szerint kifejezetten sokat játszik.

Ahogy Nagatoro sem annyira elrugaszkodott elképzelés, mivel még csak középiskola elején vannak.


Egyébként igen, én mindkettőre láttam már példát.

2023. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

A nagatarohoz hasonlot találtam törökországban.


Ellopta a bogaras bábumat.


Olyat mint Uzaki nem találtam.

2023. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es. Bárcsak a helyedben lehetnék.
2023. ápr. 1. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

#6

Amennyiben? Neked simán elég, ha valakinek ilyen a személyisége és nem is érdekel, hogy hogy néz ki?

2023. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hintalow ***** válasza:
100%
Hát hasonló tulajdonság jegyek lehetnek, de mind a kèt karakter nagyon túljátszott ès idealizált. Nem nagyon van lány aki ilyen kitartóan futna egy irányába èrdektelen/alapvetően lúzer srác után.
2023. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7es. Igen. Szeretnék találkozni egy ilyen lánnyal. Mondom, való életben el sem tudom képzelni, hogy tud egy csaj így viselkedni. Vagy lehet én vagyok nagyon karakán és sosem mertem hozzám úgy viszonyulni...
2023. ápr. 1. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

"Mondom, való életben el sem tudom képzelni, hogy tud egy csaj így viselkedni"

Akkor kifejtenéd ez alatt mit értesz? Lehet én értettem félre, mert Nagatoro pl. amit elkezdett eleinte az sima bullying-nak minősül, miközben Uzaki baráti szivatásokat, beszólásokat tesz, ami haveri társaságban azért simán lehet.

2023. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!