Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Irtom nekem a Mo Dao Zu Shi...

Irtom nekem a Mo Dao Zu Shi hez hasomló animéket?

Figyelt kérdés

Igazából nekem csak a kor számít.


Már láttam:

scumbag system

bettle through the heavens

douluo dalu


És legyen hozzá magyar felirat



2023. ápr. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiān Guān Cì Fú vagy ahogy könnyebben megtalálod, Heaven Official's Blessing. A Mo Dao Zu Shi írójáé ez is. [link] A boukendan fordította, kimagaslóan szép munkával.
2023. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem idegenkedsz a drámáktól akkor ajánlom azt is. Én azt láttam, és imádom. Igen, kicsit hosszú, de megéri.
2023. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már a Mo Dao Zu Shi filmjére gondolsz, előző? Azért ne dicsérjük agyon: a látvány , meg a sztori jó, de lássuk be színészi teljesítmény terén a főszereplők viszik el a hátukon a filmet. És akad jó pár akik csapnivaló alakítást nyújtottak benne. Ettől még Wang Yibo és Xiao Zhan miatt megéri megnézni, ők parádésak.



Más is hülyét kap a "magyaros" átiratoktól amúgy? Rákerestem, erre kidobta Wang Yibo filmjei között a "Csen csing ling"-et. Na ez lenne a Mo dao zu shi, vagy the untammed magyar megfelelője... Sikítófrászt kapok tőle mikor a Hepurn átírás helyett ilyen förmedvényt használnak, mert az magyarosabb ugye.

2023. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A filmeket még nem láttam, az 50 epizódról írtam. Van egy 20 epizódos dráma is, de azt nem láttam és ha jól emlékszem az a főszereplők kapcsolatára összpontosít.


Van 1-2 mellékszereplő akit kedveltem pl: Jiang Chen.


Csen csing ling XDD


Haláli az a cím, előfordul hasonló magyaros írás a koreai neveknél is.

2023. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Félreérthetően írtam, a sorozatra gondoltam. De fenntartom, hogy a főszereplők alakítása miatt volt nézhető a film.


A Cím meg.. hanyagolni kéne a nagy magyarosítást, mert első nekifutásra nem értettem mi az a csingling, és mit keres ott Lan Zhan képe...

2023. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
swallowed star, bár ennek a fordítása még nincs kész
2023. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yueshi válasza:

qian qiu

wanmei shijie

xie wang zhui qi

Ling yu

ze tian ji

di wang gong lue

2023. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!