Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ismertek a ,,heaven...

Nem ismertek a ,,heaven official's blessing" -hez vagy a ,,Mo dao zu Shi" -hoz hasonló animéket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszettek és nagyon várom a következő évadokat.

#anime #MoDaoZuShi #HeavenOfficial'sBlessing
2021. máj. 2. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

The Emperor's Strategy

Thousand Autumns (most fut + van hozzá magyar felirat is)

The Legend of Tang (The Legend of Fu Yao, vagy The Legend of Exocism címmel is ismertek + most fut a második évad)

Scum Villain's Self Saving System (ugyanaz írta, aki a MDZS-t és a HOB-ot is + van hozzá magyar felirat is)


Ezek mind danmei donghuák, azaz pasiXpasi szerelmesek.


Ha csak sima kosztümös kell, akkor:


Ze Tian Ji

Douluo Dalu (nem kosztümös, de hasonlóan mágia van benne)

The Great Ruler (The Great Lord címmel is ismert)

A Record of A Mortal's Journey to Immortality (ennek is már három évada van)

Psychick Princess (sajnos nem igazán van vége)

2021. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! (:
2021. máj. 5. 18:05
 3/4 Higurashi Kikyou válasza:

Shao Nian Ge Xing (angol felirattal találhatod meg)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNWL_W4hA0SvtxPoywCoS..

Egyébként most tervezik a 2. évadot ^^

2021. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen 3ds vackokat gyártanak ami egy két listába lett írva.

A kérdező által említett két mű, azért csodás mert a grafikája is és minden szuperül átadja azt ami tényleg szerepel az írónő által leirtak alapján. Valamint nem öli le az élményt. Sajna egyből tovább is kapcsolok ha látok ilyet.


Nem is nagyon találtam heavenhez és a demonkulthiz hasonlo műveket és a függője lettem mindent is megnéztem elolvastam(kivéve a filmet mert sztem abszolut nem adja vissza és nem az ázsiai nép a vicces hanem hogy máshogy néz ki egy anime vagy egy donghua szereplő mint egy ázsiai.ennek is van oka csak hosszu)

2023. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!