Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animerajongók, tudnátok az...

Animerajongók, tudnátok az AoT- hez, vagy a Black Cloverhez hasonló animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

1.

Ezalatt nem a karakterekre gondoltam. Az AoT a kedvenc animém a történeti háttere, és történetének vezetése miatt. (Emellett az erőrendszere miatt érdekelt nagyon)

2. A maga műfajában nagyon tetszett ez az anime. Sokak szerint az 1. 50 rész unalmas, de én nagyon jónak tartottam.

Tudnátok hasonló an elvont világú és kidolgozott erőrendszerű,( vagy minek mondjam azt) shounent ajánlani ?


Amiket már láttam ezeken kívül:

Cyberpunk er. És Chainsaw Man:

A hype során néztem meg, nagyon megfogott a világa és az erőrendszere

Naruto:az 1. Fejezet nagyon tetszett, de a shipuudent sikerült szétsspoilereznem.

Tokyo revengers: végignéztem az első évadot, de annyira nem az én világom.

JJBA: jó, ezt is már spoileresen néztem meg, de a Diamond is unbreakable-t egyre jobban úntam, majd abbahagytam a 22-23. Résznél

A FMAB-ról hallottam még, hogy jó, de nem tudom, hogy megéri e megnéznem.

Ennyi anime jut eszembe. A Berserk manga 5. Kötetét olvasom jelenleg, nagyon megfogott (na jó, ez már nem shonen)

Ezen kívül végigolvastam a Death note-ot, ami a feléig érdekelt nagyon.


A válaszokat, segítséget előre is köszönöm!



2023. ápr. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Death Note-ot érdemes végignézni. Sokan csak a feléig nézik L halála mitt viszont szerintem a vége is nagyon érdekes.


A válaszva válaszol a a Bleach-et ajánlanám. Saját világa van. Azaz van az emberek/lelkek/lidércek világa (illetve a pokol de azt majd a jövőben dolgozza ki az íro illetve a hozzá lévő arcot) az első 1 rész bevezetőszerű, de ahogy halad egyre jobb az egész történet és a karakterek. Az első 366 rész 2014-5 ben fejeződött be. A folytatása viszint idei ami Bleach thousand year bloodwar néven fut. Az első évada már lement, júniusban jön a kövi.:)

2023. ápr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első 16 rész bevezetőszerű*
2023. ápr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hello, még azt elfelejtettem mondani, hogy az MHA- ból láttam egy pár évadot, de csak a képességek jöttek be, nem igazán tetszett.

Ezen kívül még a Vinland sagát és a Tokyo ghoult kezdtem el, de abbahagytam. Ti jónak tartjátok?

Egyébként köszönöm a segítséget

2023. ápr. 18. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Claymore: csak az első részt láttam, de az alapkoncepció mint a Shingeki no Kyojin -é.


Tokyo Ghoul? Egész jó, az első évad nekem tetszett, a hangulata miatt, ami slice of life + horror + lélektani, de ahogy látom, te inkább az akciót szereted, akció is van az első évadában bőven. A Root-A évad viszont nekem nem jött be, mert öncélú, egysíkú akciónak hatott az első 4 része, és ott dobtam is.

2023. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
FMAB-t megéri végignézni, nekem benne van a top 5 kedvencemben valamint a Bleach-t tudom ajánlani én is, nagyon nagy "number one" számomra. Persze ez ember függő, emlékszem mikor középsulis voltam és minden héten ment a Naruto meg a Bleach sokszor vitáztunk haverokkal hogy melyik a jobb, de öszintén szólva nekem a Naruto túlzottam gyerekesnek, bárgyúnak hatott mindig is, de kb minden haverom imádta.
2023. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Demon Slayer

Bleach

Boku no Hero Akademia

Jujutsu Kaisen

HunterXHunter (2011)

Code Geass

2023. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!